Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szin illik az aranyhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szin illik az aranyhoz?

Figyelt kérdés
Az lagzi helyszine tiszta arany, ami jo is, de szeretnenk feldobni valamivel, mert ilyen tul sok. Valami elenk szint szeretnek. Mi illik hozza? A piroson kivul persze, mert az ugy tul barokkos lenne.
2015. jún. 24. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én talán lilára vagy zöldre gondolnék.
2015. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Élénk színek közöl talán a pinket választanám. De szerintem az arany-fehér kombó nagyon elegáns lenne.
2015. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én biztosan fehérrel tompítanám a sok aranyat. A zöldet nagyon semlegesíti, a kék világos árnyalatai nem mennek hozzá, csak a királykék, de az meg túl sötét. A lila talán. De a fehér a legjobb.
2015. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én világoszöldet választanék mellé és fehéret.
2015. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat feher is van a falon. De arany tobb. Szep amugy. Amiket kondatok hozzanezem majd. :) koszi mindenkinek
2015. jún. 24. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Turkizkek?
2015. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az az egyik kedvenc szinem. :) Mindenkepp megnezem. Az jutott eszembe, hogy a szekeken levo masni es az asztaldisz lehetne kek vagy turkizkek.
2015. jún. 24. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Türkizzöld, abból is egy halványabb árnyalat. Nagyon elegáns az arannyal, és jóval kevesebbszer használják esküvőkön, mint a türkizkéket.


Ilyenre gondoltam:

[link]

2015. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!