Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhát illik felvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki_szabo kérdése:

Milyen ruhát illik felvenni polgári esküvőre?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek egy polgári esküvőre és azon gondolkozom, hogy illik-e piros ruhában menni. Sima polgári esküvő egy ebéddel utána. Ilyenre lehet pirosat felvenni?
2015. máj. 27. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Miért ne mehetnél pirosban? Ez nem "tiltott" szín. De majd a nők jobban értenek hozzá.
2015. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Pirosban, feketében és fehérben nem illik menni.
2015. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

elvileg nem illik, gyakorlatban meg...


oké, pirosat nem nagyon láttam én sem, az elmúlt egy évben elég sok esküvőn vettem részt, de fekete azért volt egy csomó, senkinek a szeme sem rebbent. ha nem kirívó, olyan igazi kvás piros, hanem valami sötétebb, inkább bordós, vagy világosabb, inkább rózsaszínes árnyalatú, akkor szerintem még beleférhet.


engem jövendő menyasszonyként egyáltalán nem érdekelne, ki milyen színű ruhában jelenik meg, lehet egyszerre fekete, fehér és piros is, magasról tennék rá- csak egy minimális, illendő hossz legyen meg, és légyszi, lééégyszi ne melltartó nélkül vegyél fel egy mélyen dekoltált pántos ruhát... borzasztó közönséges egy esküvőre (meg úgy általában is).

2015. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


Amúgy engem sem érdekelne, ha pirosban vagy feketében lenne valaki az én esküvőmön. Fehérben inkább ne legyen senki, az a menyasszony színe aznap. (már megvolt egyébként)


De sose tudni, én nem kockáztatnék más esküvőjén, ki tudja, lehet valaki ezen vérig sértődik.

2015. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Pirosban inkább ne, nem illik a menyasszonyról magadra vonni a figyelmet.
2015. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Az utolsónak van igaza. Egyrészt, a menyasszony színeit és a feketét ha lehet ne. Másrészt, arra is illik odafigyelni, hogy ne öltözd túl őt. Én ezért kerülném a pirosat.
2015. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem annyira erős színű piros, és azért takarnám egy bézs blézerrel is, de még körül nézek azért. A munkám miatt szinte csak fekete ruháim vannak és azért inkább abban nem mennék.
2015. máj. 27. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ebéd lesz, a menyasszony nem fog pirosat viselni...
2015. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudják akik megkérdezik azért nem illik pirosban menni mert az a menyecske ruha szine amit az este folyamán átvesz az akkor már feleség.
2015. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!