Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet jóhangulatúvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jóhangulatúvá tenni egy 25 fős esküvőt? (ebből 10fő 2-3 éves)

Figyelt kérdés
ki mond ilyenkor pohárköszöntőt? játékokat érdemes csinálni?azt is kinek kell szervezni?
2010. márc. 2. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Egy 15 fös cigivel :)
2010. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát arányaiban ilyen kevés felnőtt + ilyen sok és ilyen kicsi gyerek mellett mindegy mit attrakciózol, ha a vendégek fele, elunja magát, nyűgös lesz, ordít, sír stb.


Amúgy 15 felnőttnek nem hinném, hogy nagyon kell erőltetni a hangulatot, menni fog az magától, az nagy játékok meg a nagy esküvőkön jók, amúgy feszegős.

2010. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

hát a piciknek meg kéne felelni....jó zene, ők szeretnek táncolni, még nem kell a noszogatás....játékok is jöhetnek....de semmi perverz....:)

tesók, ha vannak ők szerintem a legalalmasabbak a szervezésre

azért arra vigyázzatok, h ne legyen babazsúr..:)

2010. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A picikhez lehetne hívni bohócot vagy bárkit, aki képes lefoglalni őket (pl bébiszittert), különben a szülőket foglalják le.
2010. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyi kicsi gyerek van, szerintem érdemes megbízni egy-két bébiszittert, hogy vigyázzanak rájuk, és olyan helyszínt keresni, ahol van park, ahol rohangászhatnak. így a felnőttek fel tudnak oldódni, jó ételek-italok legyenek, és jó zene, akkor megy minden magától :) sok boldogságot!
2010. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nem szeretem az esküvői hagyományos játékokat túlságosan, az enyémen biztos nem lesz. Szerintem is ajánlott a kicsikhez külön ember, aki velük foglalkozik, 2-3 fős csapat, bohóc, felvigyázó, egy külön sarok csak nekik kialakítva. A felnőttek meg ennyien csak elvannak együtt, az már rajtatok múlik, mit szeretnétek. Ha akartok játékokat, legyen, a gyerekeket úgyis lefoglalják a felvigyázók.
2010. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Felnőtteknek: készítsetek fotómontázst a gyerekkori fotóktól a megismerkedésen át sok közösfotóval, valami viccessel a végén...
2010. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!