Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK ti mit tennétek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK ti mit tennétek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Jártok egy fiúval már lassan 2 hónapja.

Már a szerelemi "vallomások" is megvoltak.

Eljön az első szex és a lány ekkor tudja meg, hogy a fiúnak csak 13 centi...


Ti ezt hogyan fogadnátok? Mi volna az első gondolatotok? És mit mondanátok? Esetleg szakítanátok is emiatt?


Komoly válaszokat szeretnék.

Köszönöm!



2013. márc. 17. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a méret a lényeg ! Ha szereted akkor meg nem mindegy,hogy mekkora!
2013. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már megint!

Nem fogod elhinni, de nekem az lenne az egészben a legkiábrándítóbb, hogy a pasi emiatt reszket mint a nyárfalevél, azt sasolja ezerrel, hogy a nő vajon mit szól, esetleg emiatt nem tud majd teljesíteni, nem tud a kölcsönös élvezetre figyelni, mert csak a méreten kattog!!

Azt hiszem a volt barátomnak is kb. akkora volt. Sosem mértem. Nekem megfelelő volt. Nem csináltam semmi jelenetet az elsőnél. Atyám.... De lehet én csak egy szűk, keveset használt punci vagyok, másnak meg hatalmas hüvelye van, és ő nem érezne semmit. Ki tudja....

2013. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jajj még had tegyem hozzá, nem is a farokméretével volt gond, hanem az egyéb ágybeli viselkedésével. Szóval nekem ez tökéletes példa volt, "a nem a méret a lényeg, hanem az egyéb ágybeli tevékenység"-re. Te is inkább arra gyúrja... A farkadnak már úgy is mind1.
2013. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogom megérteni,hogy miért gondolja mindenki,hogy minél nagyobb,annál jobb.Nem igaz.Baromira nem az számít,pláne ha tényleg szerelmesek.Aki ezért szakít az első szex előtt,annak marha erős érzelmei lehettek...
2013. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Húú! :)

Köszönöm a gyors és számomra meglepő válaszokat! :)

Kicsit jobban érzem magam!

Köszönöm, mindenkinek! :)



# 3/4 Időpont ma 09:32


Még annyit kérdeznék tőled, hogy mikre gondolsz "egyéb ágybeli dolgok" alatt?

Mire kellene odafigyelnem esetleg? :)

2013. márc. 17. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Leginkább a nőre.
2013. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
2013. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Synesztro ***** válasza:
rengeteg pasi görcsöl a méretén, pedig nem kéne.Nekem elhiheted, 25/F vagyok, sok kalandom volt, de egy nő sem tartotta számon azt, hogy mekkora, viszont az összes csaj azt mondta aktus után, hogy ilyen jó még talán sosem volt neki.pedig a titok is 1szerű.rengeteg fiú egy k.csög sz.métláda, önző, és csak magára gondol az ágyban(is).én ezt kihasználom, örömet okozok a nőnek, amíg nincs orgazmusa, én sem megyek el, rengeteget kényeztetem, sok előjáték, és ezalatt nem ő van lent 2h ig stb. eddig nekem tökéletesen kifizetődő volt a dolog, ha épp nincs bnőm a szingli exeim, még a mai napig símán benne vannak, akár egy szimpla ágyjelenetben is, folytatás nélkül is, hisz nekik is szuper a dolog. Jah mielőtt elfelejteném a legfontosabbat:16-17cm az intim méretem, ergó semmivel sem vagyok nagyobb a párodénál, talán tényleg csak 1-2 cm mel.olyan ez mint a fegyverek. Le lehet győzni egy sereget 1 jó pisztollyal, mint Rambó, vagy lelőhetnek egy ágyú mellett is, ha nem tudja használni az ember;).
2013. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!