Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Merjek igent mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek igent mondani?

Figyelt kérdés
ő életem szerelme,nagyon szeretjük egymást van egy 6 hónapos kisbabánk.a párom szüleivel lakunk. a párom már egyre többször felveti az esküvő gondoltatát meg a szülei is de én mégis huzodozom.az oka: nekem nincs senkim jóformán.anyám otthagyott kiskoromban a nagyszüleim neveltek de rájuk már nem számithatok.anyámmal tartom ugyan a kapcoslatot de semmi segitségre nem számithatok tőle,anyagiakban pedig főleg nem. és nekem tök ciki lenne ha a párom szülei állnák teljesen az esküvőt...mi tévő legyek? nagyon szeretnék hozzámenni de ez visszatart
2008. szept. 3. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha szeretnétek hamar összeházasodni akkor tartsatok először egy kis esküvőt, ahol csak a nagyon közeli hozzátartozók vannak, aztán később, ha mondjuk már a baba is nagyobbacska lesz, meg mondjuk tudtok félrerakni egy kis rávalót, akkor tartsatok egy nagy nagy(obb) lagzit.

én így szeretném a sajátomat, de még győzködöm a párom (ugyanis nekünk meg nemsokára születik az utód...)

2008. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül kell nagy anyagi áldozatot igénylő esküvőt tartani, meg lehet azt oldani szerény keretek között is, csak a legközelebbi hozzátartozók részvételével.

Nekem a tiédhez hasonló családi körülkményeim miatt (engem is a nagyszülők neveltek, anyámat nem is ismerem) nem lett esküvőm, de ha lett volna, akkor legszívesebben titokban mentem volna férjhez. Nem szükséges a felhajtás, ha szereted a párod, és babátok is van már, természetes, hogy összeházasodtok, akár van pénz, akár nincs.

2008. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondj igen és menjetek el pároddal a szüleivel és a te tanúddal a polgármesteri hivatalba legyen meg a polgári. Egyházit meg majd tartotok akkor ha meg van a rá való. S nem kell sok vendég elég a kis lagzi is, ott is lehet jól szórakozni, az is szép. Max 40-50 fő, az nem is megterhelő anyagilag sem. s akkor lesz igazi fehér ruhád, meg menyecske is lehetsz és ha közben akkora a pici őt is fel lehet öltöztetni nagyon csinosan.

Szóval az anyagiak ne tartsanak vissza, ha igent akarsz mondani tedd meg. Nem fogja senki sem a szemetekre vetni főleg nem egy babával, hogy mikor és mekkora a lagzi. Különben is ez a ti napotok, még ha így kétszer is lesz.

Sok boldogságot, élvezd az anyaságot és kívánom mielőbb a feleség szerepét is ismerd meg:)))

2008. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szio, mi tiz ev utan hazasodtunk ossze.

szerencsére mindketten kis eskuvot szerettunk volna, szoval két tanu, meg mi, 5 perc alatt megvolt.

a szulok tudtak rola, de nem voltak jelen, kesobb megunnepeltuk egy jo ebeddel.

nekem nincs csaladom, a paromnak nagy van, anyagiakban en zero szinten.

szoval ha a parod szeretne, eskuvo mehet, a lagzit foleg a szulok akarjak mindenhol, azt siman kihagyhatjatok, ha nem akarod.

:)

2008. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy csak a ti kettőtök szerelme számít és a kisbabátok. Mások miatt nem kell felhajtás, semmi kiadás, semmi lelkiismeretfurdalás. Menjetek el az anyakönyvvezetőhöz és mondjatok boldogan, kettesben igent. Én is kettesben szeretném, bár a lagziravaló meg lenne, én mégis romantikára vágyom.
2008. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ha csak ez tart vissza aakor hülye vagy, menj és vedd el.Anyosék meg fizetnek mint a kisangyal, nem ciki, ha ők akarják akkor legyen lagzi :D Én most 4hónap után el fogom venni a barátnőm, jön a gyerek is ugy néz ki.Túl rövid az élet hogy ilyeneken rágódjon az ember :) Ja nálunk is csak 2tanu meg mi leszünk, lagzit én akarok de majd később mert egy vasam sincs, de majd lesz valahogy.Hajrá!
2008. szept. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2008. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit itt leírtál mondd el a párodnak! Képzeld magad az ő helyébe, biztos nem esik neki jól, hogy húzódozol az esküvőtől, lehet hogy nem is biztos már benne, hogy szereted-e. Ő biztos jobban meg tud nyugtatni, vagy együtt tudtok megoldást találni. Amit írtál, hogy neked nincs senkid, ez így most már nem igaz, mert ott a párod, neki elvileg elmondhatsz mindent, ezt is el kell mondanod, amit ide írtál. Minden jót!
2008. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!