Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másodunokatestvérek összeházas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodunokatestvérek összeházasodhatnak-e?

Figyelt kérdés
2007. nov. 4. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

szerintem igen ha kivizsgaltatjak magyukat ,mar ha gyereket szeretnenek!

Van egy ismerosom akik elso onokatestverek es hazasok,van ket gyerekuk, ok kivizsgaltattak magukat mikor gyereket akartak,vercsoport stb.ami szukseges!

sok sikert!!

2007. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Mért kell rokonnal házasságot kötni mégha távoli is?

Én nem tartom jó dolognak,szerintem beteges.

(Soha nem tudnék érzelmeket táplálni valamelyik rokonom iránt.)

2007. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
egyetértek az első hozzászólóval. Mondjuk ha az illetők nem együtt nőttek fel és nem rokonként ismerték meg egymást vagy olyan későn hogy szerelmesek lettek?? a kérdezőnek nem agymosásra hanem válaszra, segitségre volt kérdése!!!! (ezt a 2. hozzászólónak mondtam)
2007. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
amig csak hazasok akarnak lenni nincs gond szerintem,de ha mar gyerek is az gazosabb,mivel kesobb akar az unokakon vagy megkesobb is kijohet barmifele rendellenesseg.nem itelem el oket csak legyetek megfontoltak es vizsgaltassatok ki magatokat ha babaztok is.
2007. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Volst szobatársanak nincs kulcscsontja,és a fogai is csorbák(fogszabályzóval nem lehet helyre hozni).Ez mind olyan genetikai rendelenesség,aminek az az oka,h az ősei egymás között házasodtak.Szerinted megéri?
2007. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én unokatestvérem is el vette a másod unokatestvérünket, természetesen a család alapítás előtt fel keresték a nagyhírű genetikust is, hogy mit tanácsol. Ő meg nyugtatta őket, hogy bármikor lehet gyermekük és ráadásul egészséges, mert ez már nem annyira szoros rokoni szál, "már fel hígult eléggé a vér". S ezt igazolván született is már 2 gyermekük, mind a kettő egészséges, okos, fejlett...
2007. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj,hogy a genetika mindig vissza üt!!Általában nem rögtön,tehát ha ki is vizsgáltatjátok magatokat egyáltalán nem biztos,hogy nem lesz maradandó genetikai baja a kicsinek,de ha egészséges is lesz,akkor másod vagy harmadrendű utódoknál már szinte 100%os az esély ,hogy valami kijön.Gondolom te sem szeretnéd ezt az unokádnak,dédunokádnak.Ezt nektek is be kell látni,hogy ez nem túl jó ötlet.régen amúgy ezt hívták vérfertőzésnek.A lényeg ,hogy gondoljatok az utódokra is és okosan döntsetek!
2007. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Nem, az a férfertőzés, ha a szülőddel , testvéreddel nagyszülőddel és az első unoka testvéreddel folytatsz ilyesmit, régen is így volt. Jó azt is alá írom van esély sérült utódra de nem sokkal több mint egy nem rokon párnál, főleg a mai világban (környezet szennyezés ön pusztítás stb).

Ha jól tudom egyébként a régi nemesi családokban azért jöttek elő a defektek, mert nem egyszeri volt az ilyen házasság, hanem gyakori tehát unokatestvérek nemzettek gyereket aki elvette az unokatestvérét és így tovább, az valóban fokozatosan növeli az esélyt hisz a csekély valószínüségi hányadost minden generálció még plussz megszorozta...

De akkor nem is szerelemből házasodtak, hanem, hogy a vagyon a családba maradjon...

A mai világban viszont mekkora az esélye, hogy az ő gyerekük is pont a másod unokatesójába lesz szerelmes?

2007. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pakisztanban velo az egyik baratnom, aki orvos. Ot is a sokadik unokatesojahoz adtak felesegul - bar rendesek voltak a szulei mert megneztek kihez adjak!!!! Ami nagyon ritka. Amit akarok ezzel mondani, hogy ott kivetel nelkul mindenki mindig a sokadik unokatesohoz megy hozza...erdekes....
2007. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi csütörtökön voltunk bejelentkezni polgári esküvőre, ott a kizáró tényezőkkel kapcsolatosan nyilatkoznunk kellett, hogy nem vagyunk vérrokonok. (persze úgy történt, hogy megkérdezték nem vagyunk-e vérrokonok, mi meg mondtuk, hogy nem, és passz). De az nem derült ki végülis, hogy mi van, ha mégis vérrokonok vagyunk, illetve hogy mi számít szoros vérrokonságnak.

De téma volt, az biztos.

2007. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!