Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik idén voltak esküvőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik idén voltak esküvőn, mennyi pénzt adtatok az ifjú párnak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Ez mekkora már! XD Aki az önköltséget adja az mind le van pontozva. Hát Én örülnék akkor is,ha nullába jönnénk ki és "ingyen" jól éreztük magunkat.
2015. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Férjem unokatestvérének 30.000 ajándékba, plusz a menyasszonyi táncba fejenként 20 eurót. A 30.000 Ft-ot vicces formában becsomagolva adtuk, amihez szintén venni kellett pár dolgot. Összesen szóval Olyan 50.000 Ft.
2015. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Ti mind nagyon rendesek és adakozóak vagytok! Nekünk most volt az esküvőnk, nem jött ki a fejenként 10000 ft, pedig volt 2 vastagabb boríték is. Volt olyan akiknek szobát is fizettünk, és egy vázát kaptunk. Természetesen nem a pénzért csináltuk, de azért meglepődtem. Mi ha megyünk min. 10 E-t teszünk borítékba fejenként és a menyasszonyi táncba 5000-t fejenként. Voltunk olyan lagziba ahol szállást is kaptunk, akkor ketten 50E-t adtunk, gondoltuk ne legyünk már mínuszosak a párnak. Persze másnap távozáskor a panziósok kérték fizessük ki a szobát amit mondhattak volna előre, szerencse hogy maradt még annyi pénzünk. Ezt azért cikinek találtam. Nem vagyunk egyformák, nem várhatjuk el hogy fizessenek, de én személy szerint inkább nem mennék el ha nem tudnám kifizetni legalább azt a pénzt amennyibe kerülök...
2015. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket!
2015. júl. 31. 19:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi ketten 40.000 Ft-ot adtunk borítékban, plusz ajándékot kb. 4000 Ft értékben.
2015. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!