Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már a "kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már a "kapcsolat" elején kijelentette, hogy ő nem akar semmi komolyat?

Figyelt kérdés
Randizok egy külföldi sráccal, aki Mo-on él. Nagyon szexi, vidám, olyan, aki habzsolja az életet. Már amikor megismertem, sejtettem, hogy nem én leszek az utolsó lány, aki felszed életében, de az első pár randi olyan szépen alakult, hogy gondoltam adok neki egy esélyt, hátha kisül valami normális ebből. Azóta lefeküdtünk, a szex nagyon jó vele, meg ő is folyton hajtogatja, hogy mennyire jó velem. Viszont azt mondta, hogy neki még soha nem volt komoly kapcsolata, meg olyasmiket is mondott, hogy szerinte egy férfinek 30 éves koráig élni kell, mármint gondolom ezt úgy érti, hogy kiélni magát. Meg folyton azt mondogatja, hogy minden párkapcsolat véget ér egyszer. Nekem nem mondott semmit, hogy mik a tervei velem, csak, hogy "maj meglátjuk". Szóval nyilvánvaló, hogy nincsenek tervei velem. A találkozásaink is főleg a szex körül forognak, ami valahol jó, mert ahogy mondtam nagyon szexi a srác és ügyesen is csinálja, amit csinál, de azért nekem ez így kicsit kevés, nekem lenne igényem arra, hogy megnézzünk egy filmet, vagy menjünk sétálni, vagy bármi. Szerintetek mit kéne tennem? Jól érzem magam vele, de én nem vagyok ilyen típus, nem szeretek olyan dolgokat csinálni, amikről már az elején tudom, hogy nincs értelmük. Ráadásul félek, hogy idővel beleszeretek, vagy elkezdek hozzá ragaszkodni és majd akkor fogja közölni, hogy talált egy új csajt. 23/N
2014. márc. 5. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
örülj a szexnek. mi mást tennél? megmondta mit akar, nem vagy fogyatékos az írásod alapján. beléd ürít és kész
2014. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a srac teljesen korrekt, ha mar az elejen megmondta, hogy nem akar komoly kapcsolatot.

azt neked kell mar eldontened, hogy igy is vele akarsz-e maradni vagy dobod. szorakozasnak jo, de semmi tobb.

ne szamits arra, hogy komolyabbra fordul, szerintem. tulsagosan is magabiztosnak tunik a srac az elmondasod alapjan, nem fog letaborozni senki mellett meg egy ideig.

2014. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű, hogy semmi komolyat nem akar tőled. Vagy megelégedsz ennyivel vagy lépsz.
2014. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!