Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre vendégként mehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre vendégként mehetek színes rövid ujjú ingben (nyakkendővel)?

Figyelt kérdés
Persze zakó is van, de nem hiszem, hogy ebben a dög melegben rajtam lesz. Vagy a fehér ing elegánsabb? (nem vagyok közeli hopzzátartozó)
2015. júl. 27. 16:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ajánlom a rövid ujjú inghez a nyakkendőt, nagyon nem elegáns. Inkább néznél ki benne pincérnek, mint vendégnek. Ha már a kérdésed erről szólt, akkor fogadd el ezt is válasznak. :)


Nagyságrendekkel jobb, ha felveszel egy hosszú ujjú inget, ahhoz nyakkendőt, majd a szertartásokat követően, amikor véget ért a protokolláris rész, egyszerűen feltűröd az ujját, ha zavar. Bár őszintén szólva nem azon a 30 cm vásznon múlik, mennyire lesz meleged, de sokkal elegánsabb, mint a rövid ujjú, ez utóbbi inkább utcai viselet, mintsem alkalmi ruhadarab. Nem sok esküvő adódik az ember életében, amin részt kell venni, ennyit ki lehet bírni kevésbé kényelmes öltözékben is.

2015. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, és még a 11. válaszhoz: ha bordós az ing, inkább hanyagold, mert sok vőlegény épp egy bordó ingre cseréli a fehéret éjfél után, hogy összeöltözzön a menyecskeruhába átöltöző feleségével. A piros, bordó színek a legnépszerűbbek, ezeket célszerű vendégként kerülni még férfiként is.
2015. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elolvastam a kérdést, egyből az ugrott be, hogy rövid ujjú inghez NEM veszünk nyakkendőt. Teljesen nevetséges lenne. Egy magára valamit is adó férfi tisztában van az ilyen szabályokkal. Mivel nem vagy közeli hozzátartozó, teljesen jó a rövid ujjú ing, de nyakkendő nélkül! És ne legyen bordó, piros vagy fehér!
2015. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Na végre, kezdenek normális emberek is válaszolgatni:)

Van néhány alapszabály a férfi öltözködésben, amit be kellene tartani. Az egyik pont amiről a kérdés szól...

Néhány dolog, amit minden férfinek tudnia kell "alulról felfele" haladva: sötét öltönyhöz csakis fekete cipőt veszünk, világosabb színekhez pedig barnát. A cipő és az öv azonos színűek. A zokni színe azonos a nadrág színével, vagy minimum átmenet a cipő és a nadrág színe között, öltönyhöz NEM veszünk fehér zoknit! A nadrág mindig a cipő sarkáig kell érjen, a nyakkendő pedig az övig, se feljebb se lejjebb. Ha nyakkendőt kötünk, akkor az ing legfelső gombját is be kell gombolni, különben nem. A zakó alsó gombját pedig SOHA nem kell begombolni. Természetesen ügyelni kell arra is, hogy az öltöny mérete megfelelő legyen. Sokan már is elbuknak.

És attól még, hogy sokan hordanak valamit helytelenül, attól még nem lesz divat. Pár éve jártam egy olyan ballagáson, hogy a végzős fiúk, közel a fele sötét öltönyhöz fehér zoknit húzott. Ettől meg nem lett azóta sem divat, csak ők voltak nevetségesek.

2015. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!