Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bennetek is van kétely a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek is van kétely a választottatokkal kapcsolatban? Lehet csak elköteleződés félelmem van?

Figyelt kérdés

Fiatalon jöttünk össze, ezért sokat vártam az eljegyzésre.

Talán túl sokat is, mert persze nagyon örültem neki amikor megtörtént, de valahogy mégis úgy éreztem már nem érdekel annyira.

A párom nagyon pedzegeti az esküvőt (6 éve vagyunk együtt) viszont én félek tőle.

Úgy érzem nincs szükségem ekkora hacacáréra, de közben mindig erre vágytam és valahol szeretném is.

Továbbá a páromban sem vagyok már annyira biztos...

Ezen mindenki átmegy? Vagy velem van a "baj"?

Talán nem a megfelelő emberhez mennék hozzá...?


2015. aug. 16. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy biztos a párodban? Mit érzel problémának?
2015. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pasiként csak olyannak kérném meg a kezét akit imádok. Félig meg is tettem,le is lépett jó kis kamu szöveggel...
2015. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én a női fél vagyok...
2015. aug. 16. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos magadban, ülj le és beszéld meg vele, vagy a szüleiddel. Mert láttam mi ment végbe a barátnőmben és hogy kattant be.
2015. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne valaszolj.. :) #1
2015. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudj... Nehéz kérdést tettél fel azért nem válaszoltam eddig.

Attól félek, hogy találhatnék magamnak olyat akivel kevesebb lenne a problémánk.

Röviden ennyi, de tudnám még részletezni.

Sajna a páromnak van pszichés problémája annak ellenére, hogy nagyon intelligens.

És ez megnehezíti a mindennapokat, mert ilyenkor ijesztő.

Szerencsére van olyan, hogy ritkábban van.


Továbbá a kapcsolatunk jelenleg egy olyan fázisban van, hogy már nincs rózsaszín köd, nincs az az intenzív szerelem, mint az elején, és ez egy kicsit hiányzik.

Szóval tényleg sok tényeződ a dolog...

2015. aug. 16. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bennem nincs. 8 év után házasodtunk, 25 évesen. Két hete. Annyira jó érzés visszagondolni a fogadalomra, arra az érzésre, amit ott átéltünk.


Ameddig kételyeid vannak, ne ígérj! Megérzed majd ha ott az ideje :)

2015. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem azzal , hogy már nincs szerelem nem kell foglalkozni. Hat év után általában már nincs szerelem. Másrészt a jó házasságnak nem a szerelem az alapja, mivel az úgyis elmúlik: sokkal inkább a kölcsönös tiszteletet, szeretet, a bizalom, a másikról való kölcsönög gondoskodás, támogatás. Az, hogy a betegségével tudsz - e együttélni más kérdés? Végül is már hat éve együtt vagytok, eddig nem fordult meg a fejedben, hogy nem megy? Együtt éltek már?
2015. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!