Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg ez mindenki életének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez mindenki életének legszebb napja?

Figyelt kérdés
egy hónapja volt az esküvőnk,ami kis létszámú volt, jól sikerült és jól éreztük magunkat, mégsem érzem hogy ez lett volna életem legszebb napja... rengeteg készülődés stressz előzte meg, már azt éreztük hogy jó lesz túllenni rajta. ha visszagondolok persze eszembejutnak a szép emlékek, de mellette az apróbb bakik, rokoni hülye beszólások stb. más is van aki nem az esküvője napját tartja élete legszebb napjának?
2015. aug. 24. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem, te vagy az egyetlen kivétel, gratulálok. Különleges vagy.
2015. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Sokaknak a válás napja a legszebb.
2015. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem kettő is volt, de egyiket se nevezném életem legszebb napjának.
2015. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg az egyik legszebb nap volt. Persze nálunk is volt idegeskedés, apróbb feszültségek, úgyhogy én sem azt mondom, hogy ez a nap volt a felhőtlen, nagy, tökéletes, rózsaszín álom, de összességében én a legszebb alkalmak közé sorolom.
2015. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az esküvő ahhoz kell, hogy a válás legyen életed legszebb napja :)
2015. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem még csak most lesz, de kétlem, hogy ez lesz életem legszebb napja. Ilyen anyós mellett alig várom már, hogy túl legyünk rajta.

Mindig nagy lagziról álmodtam, az eljegyzésem óta, amikor is anyós kimutatta a foga fehérjét, próbálom rábeszélni a párom a kéttanús esküvőre, de nem megy. :( (pedig ő a férfi)

2015. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nalunk bizonyos okokból előbb volt a polgari, amirol csak a legszukebb csalad es a legjobb barataink tudtak. Kettanusan mentunk hivatali idoben, 10 perc volt az egesz. Nekem az egyik legszebb nap volt, meghitt volt, tudtunk egymasra figyelni, utana spontan beultunk a tanukkal egy etterembe, meg elotte egy ismeros keresre lott par fotot. Szamomra tokeletes, es gyonyoru volt.


A templomink is nagyon jol sikerult, de ott mar nem tudtunk igazan egymasra figyelni, az a csaladdal, baratokkal valo unneplesrol szolt. Szep volt, de en mindigis kis, kettanus, titkos eskuvore vagytam, a maga egyszerusegeben, es az a nap tenyleg eletem egyik legboldogabb napja volt.

2015. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindig van egy "életed legszebb napja", aztán ha jön egy újabb esemény, akkor az felülírja. Tudod, először a szalagavatód, aztán mikor végre leérettségiztél, aztán az esküvőd, aztán amikor megszületik a gyermeked, stb.

Én nem az esküvőm napját tartom életem legszebb napjának, hanem azt, amikor életet adtam a legcsodálatosabb kis embernek a földön.

2015. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem aznapra lebetegedett, belázasodott és végigrókázta a lakodalmat. Kétlem, hogy ez volt élete legszebb napja...
2015. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy éves lesz a fiam, amikor megesküszünk, bármi történhet az esküvőn, a fiam születésénél szebb nap biztosan nem lesz.
2015. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!