Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak soha nem leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak soha nem leszek a legszebb, mert neki mindenki tetszik. Mit tegyek, hogy ne egy haverjának érezzem magam?

Figyelt kérdés

Simán zavarba jön a csajoktól, kis cuki módon kedves velük és mivel elképesztően helyes, buknak is rá a csajok.

én meg olyan mintha csak egy haverja lennék olyankor.


mivel saját magát észre sem veszi, eddig csak veszekedés lett abból, hogy szóltam.


mit javasoltok?


2011. jan. 27. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Írj példát vagty felejtd el ezt a fiút.

Hány évesek vagytok?

2011. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

23-25 év

pl egy animációs mese imádó csajtól kölcsön kérte az avatárt

és arról zengett, hogy ő is hogy imádja az ilyen meséket (pedig nem) és úgy adta vissza 1 hét múlva a csajnak, hogy "ma reggel mégegyszer megnéztem"

nyálaskodik a csaj csupa mosoly én meg lesek, hogy mi van.

2011. jan. 27. 17:31
 3/7 A kérdező kommentje:
és tuti nem szereti az animációs filmeket, mert soha nem nézte őket, eleve én vezettem ebbe bele és mindig nyaggat, hogy ne ezt nézzük...
2011. jan. 27. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak kedveskedni akar...Ne legyél túlféltékeny, ha nincs miért.
2011. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ok csak eddig azt hittem számunkra az a legszebb, a legfontosabb akit szeretünk


most tanulom, hogy ez MEKKORA HAZUGSÁG

2011. jan. 27. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő ilyen. Márpedig ha ilyen, és neked így nem jön be a dolog (érthető módon), akkr nem úgy szereted, ahogy van - megváltoztatni pedig senkit sem kell...ergo -> hagyd ott...hisz a párkapcsolat, és egyáltalán az élet legfontosabbika, hogy boldogok legyünk, te pedig jól láthatólag nem vagy az.
2011. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi ezt a józan meglátást, most tudatosítom magamban 1,5 éves harc után, hogy ő valóban nem fog megváltozni :(
2011. jan. 28. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!