Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legrosszabb esküvő, amin valaha is jártál? Miért volt rossz?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 02:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

9: Olyan egy jó lagzi!! :))


Áh, nem tudod te mi a jó!

2015. szept. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

Elkezdtem hosszan taglalni de alapvetően nem magukkal az esküvőkkel volt problémám. A probléma inkább az,hogy nem szeretem a tipikus reggelig tartó, mulatós zenével vegyített lagzikat. Szerencsére csak két ilyen lagzin voltam, a többiek inkább kellemes vacsorát rendeztek, volt ahol csak vacsora volt. Volt ahol pedig a pár kedvenc számai szóltak.(90-es évekből)


A saját esküvőmmel azt hiszem jó nagy gondban leszek. A szüleim, családom vidéken él. Nekik lagzi az,ha sok kaja van meg mulatós zene (amit én utálok). Annak örülnék legjobban,ha felhajtás nélküli ünneplés követné a szertartást.


Eltértem a tárgytól. Szóval én azokat az esküvőket utáltam amiket hagyományos "falusi" jellegben tartottak.

2015. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

Két "emlékezetes" lagziban voltam.


Az egyikben a vőfély este 8-ra matt részeg volt, folyton leállította a zenekart és próbált valamit belehörögni a mikrofonba. Én a pár helyében két lábbal dobtam volna ki a csókát.


A másiknál nem volt meg a hangulat. A pár egy amerikai stílusú, nagy puccos fogadás szerű, nagyon drága esküvőt tartott. A vendégek feszengtek, a barátok sem voltak aktívak, mindenki a túlélésre hajtott. Nagyon szép volt a díszítés, fonom és különleges ételek voltak, de valahogy senki nem örült együtt a párral.

2015. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Szeretem az eskuvoket, ugyhogy altalaban jol is szoktam erezni magam. De amit eddig szinte mindegyikben utaltam, az a resz amikor az ifju par elmegy 3 oras!!! fotozasra, mikozben mar majd ehen hal a nasznep, kiveve azt a bizonyos "kemeny mag"-ot, aki kihasznalja a lyukas orakat lereszegedesre, es mire elkezdodne a vacsora, ok mar rangatnak hogy menjel tancolni...:S


Na mi megoldottuk, hogy ne legyen ilyen unatkozos pia-delutan a sajat eskuvonkon (svedasztalrol mar lehetett csipegetni, plusz egyeb programok szorakoztattak addig oket, hogy senki se igyon unalmaban). De azt mar nem tudtuk megelozni - mivel a jo hangulat miatt reggelig tartott a buli - hogy hajnalra ne legyen 1-2 reszeg aki nem tud viselkedni, igy nalunk a reggeli orakban volt gond: balheztak a szemelyzettel paran, mivel nem kaptak tobbet inni. Mindegy akkor mar nem sokan voltak ott, es az este fontos reszeit: szertartas, vacsora, meglepetes programok, nem tudta elrontani. De ezek a dolgok szinte kivedhetetlenek nagyobb tarsasag eseten.

2015. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon brutálisan rossz esküvő nem volt, de eddig minden esküvőn voltak elég gáz dolgok, ahol voltam, de ezek közül nem mind a szervezés hibája volt.


1. esküvő

-ehetetlen torta

-rideg hangulat, merevség

-egész végig rossz előérzetem volt (rá másfél évre elváltak, mert elkezdtek építkezni, minden meló unokatesómra hárult, aztán nem nyalta körbe a férje seggét, aki erre inkább megcsalta)

(ja meg akkor asszem kb. 10 éves voltam, és beígérték nekem, hogy lehetek sziromszóró lány, aztán mégsem... akkor nagyon csalódott voltam :D)


2. esküvő (ekkor 21 éves voltam)

(kezdjük ott, hogy nem találtam magamnak normális egyberuhát, pedig sok boltot bejártam, így kénytelen voltam egy kevésbé elegáns és nőies, blúzos-nadrágos kombinációban menni)

-jellegtelen hangulat

-ifjú pár és szüleik családi barátja, 60+-os, részegen le sem akart rólam szállni és úgy nézegetett, enyhén szólva idegesítő és gusztustalan volt... a poén az egészben, hogy szüleim és legalább 2 családi barát látta, és senki sem jött volna oda segíteni... én meg nyilván nem akartam elküldeni a k...va anyjába más esküvőjén...


3. esküvő

-vmi gikszer miatt a ceremóniához képest a kaja rohadt későn érkezett meg... és mellé még majdnem ehetetlen is volt (elvághatatlan, kőkemény húsok...)

-sufnituning dekor az ízléstelen fajtából (krepp papír szívecske, gagyi lampionok, művházas dekor)

-egyik közeli rokonom tajtrészegre itta magát, és az egész családot leégette mindenki előtt (de amúgy itt volt a legtöbb részeg az eddigi esküvői élményeim között, és én nem vagyok iszákos, és nem is kedvelem a részeg embereket)

-családfő fél órán át mondott tósztot, amiből kb. 3 mondat volt érdekes vagy vicces, a többi inkább erőltetett, fárasztó és borzalmas, de legfőképpen unalmas

-a menyasszony húga, aki amúgy nagyon tiptop tud lenni, egy kifakult-kibolyhosodott bazári, kínais jellegű pamut miniruhában jött (mondjuk előbb említett rokonom meg egy pamut-nejlon keverék diszkós jellegű piképólóban jött, már amiatt sem voltam elragadtatva... teljesen átlagos, hagyományos esküvő volt, nem ilyen farmeros)

-menyasszony másik tesójának a férje nem jött el az esküvőre, és kb. egy óra arról szólt, hogy az amúgy értelmes barátaink azon csámcsognak, hogy hú, biztos fasírtban vannak, mert ilyen eseményre nem eljönni... én utálom a pletykát, főleg az esküvőit, amikor az ifjú pár helyett mások magánéletével foglalkoznak

2015. szept. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Az asztalunknál ülő egyik "kedves" vendég végig a házaspár régi dolgairól beszélt, pl. mikor szakítottak egyszer, ki hogy csalta meg egyszer a másikat, milyen kövér volt egy időben a menyasszony stb. Már bánom, hogy nem szóltam be neki akkor, mégis mit képzel?! Szerintem ez nem volt túl szép dolog tőle.
2015. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak kísérőként voltam jelen, tehát semmit nem jelentett nekem a pár/a násznép, a páromon kívül egyetlen embert nem ismertem, ez eleve jó kezdet volt. Puccos helyen volt megrendezve az esküvő, de pl. az idős, mozgáskorlátozott emberekre nem gondolt a pár. Konkrétan semmi dekoráció nem volt, a rosszul megírt üdvözlőtáblát hagyták kint, filccel áthúzva, korrigálva az elírást. Alkoholon és förtelmes ízű ártézi vizen kívül más ital nem volt, tortából 3 fajta íz is volt, de mind szörnyű volt, másnap reggel próbálták rátukmálni az emberekre. 33-35 fokban a tűző napon kellett végighallatni a ceremóniát (persze, a pár egy baldahinos stégen volt), később, a vacsoránál sem volt semmiféle klíma, légkondíciónáló. Este 8-tól hajnali 5-ig semmiféle program, játék, stb. nem volt, csak az ivászat és a részegen tombálás szörnyű zenékre. Ennek ellenére kétszer is volt pénzszedés, tárgyi és pénzbeli + újabb pénzbeli ajándékot kellett adni nekik.

Ja, és ha ez mind nem lett volna elég, a hátsókertben egy jó kis drogparti is lezajlott. (:

2020. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Huhú!

Exsógoréknál...

A pár vacsi után egyszerűen eltűnt a haverokkal úgy éjfélig, azóta se tudjuk miért.

Mi 8tól 10ig vártunk, aztán leléptünk (6 éves volt a nagylányom én meg 7hónapos terhes)

Csak a szülők maradtak éjfélig.

Másnap hatalmas balhé volt, mert senki nem rakott pénzt a kihelyezett kerámiamalacba, elmaradt a menyasszonytánc, a menyasszony hisztériás rohamot kapott, mert akart képet ahogy sógi táncol a lányommal (keresztgyerek), rajtuk maradt egy csomó kaja-pia, a legtöbb barát és rokon (akik nem voltak bent a szűkkörű lelépős körben) elküldte őket a pichába.

2020. aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A sajátom. Igaz, azóta mar elvoltam, de máig kísért az élmény. Anyós aki akkor se szeretett már engem mindenbe beleszólt, kritizált, végig a nyomokban volt, hogy ne engedjem inni a vőlegényt stb., aki persze akkor is ivott és a lagzi közepére le is részegedett. De nem csak ő, az egyik barátnőm is, aki éves helyett az étterem előtt ült és egy ismeretlen arra járó fazonnak ecsetelte az életét sírva. Ja és az már csak hab volt a tortán, hogy az anyós vendégei kaja után angolosan távoztak.
2022. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
×elváltam
2022. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!