Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan zajlaik az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Whiteng kérdése:

Hogyan zajlaik az esküvői fotózás készülődés közben?

Figyelt kérdés
Ezzel kapcsolatban arra vagyok kiváncsi, hogy ki hogyan oldotta meg? Mi egy szállodai szobát szeretnénk igénybevenni az öltözködésre, készülődésre. Az esküvőnk 17 órakkor lesz. A fodrász nem jön a helyszinre, csak a sminkes. Szeretném, ha a fotós készíteni néhány képet a haj készítés közben is. Azt nem tudjuk eldönteni, hogy a vőlegény mikor öltözzön és őt mikor fotózza a fotós? Nem láthat meg engem, csak ha én már teljesen kész vagyok! A fodrász után mennék a szállodába, hogy ott folytassa a sminkes! Az érdekelne, ki hogyan oldotta meg ezt a helyzetet?

2015. szept. 27. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt általában úgy szoktuk megoldani (fotós vagyok), hogy amikor a vőlegény megérkezik, kilazítja az övét, kigombol egy gombot az ingén, majd lefotózom, ahogyan visszagombolja, ahogyan meghúzza az övet és megigazítja a nyakkendőjét. A "first look"-ot pedig szépen meg lehet tervezni és rendezni, ha két fotós van akkor két szögből is tudnak benneteket fényképezni. :)
2015. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az előbbi fotós kollégához hasonlóan gyakori, hogy a vőlegényt nem öltöztetjük hanem vetkőztetjük. Nála a teljes öltözködési procedúra kb 5 perc. Az általad felvázolt forgatókönyv esetén azt javasolnám, hogy a fotós a fodrászhoz menjen kb félidőben (a mosás, szárítás része ritkán mutat jól egy képen) majd együtt jöttök a szállodába (ilyenkor én szoktam szállítani a menyasszonyt)


Azt kell csupán megszervezni, hogy amikor kijössz a szobából, hogy a vőlegény be tudjon menni öltözni, ne legyen a közelben, de ez egy szálloda esetében könnyedén megoldható.

2015. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi ugy oldottuk meg, hogy elobb a ferjem, aztan en oltoztem. De a smink miatt azt javaslom, hogy elobb te sminkelj es oltozz, aztan csereljetek. Vagy smink utan beengeded a szobaba feloltozni a ferjedet. Igazabol nem is nagyon ertem, hogy mi ezen a kerdes, mivel tobb alternativa is van, csak gondolkodni kellene.
2015. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most már egyszerűbben látom!
2015. szept. 29. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!