Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te tartanád még a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te tartanád még a kapcsolatot egy ilyen "barátnővel"? Visszamondta az esküvőt sms-ben

Figyelt kérdés

Sokáig nem vettem, vagy talán nem akartam észrevenni, hogy kezd egyoldalú lenni a barátságunk egy családdal, akikkel évek óta jóban vagyunk. GYakrabban hívtam én, gyakrabban mentünk mi hozzuk és ezt annak tudtuk be, hogy gyerekeik vannak...

Vééégül. Az esküvőnket sms-ben mondta vissza, azt írta nincs akire hagyni a gyerekeket (mindkét nagyszülő a városban lakik és a keresztszülők is). Esküvő után meg sem kérdezte, hogy telt, mi újság velünk. Azóta eltelt 2 hónap, tegnap összefutottunk és kérte, hogy menjünk át...nem hiszem, hogy lenne értelme...


2015. okt. 25. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjen a fenébe. Nem vagy fontos neki.
2015. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után biztos, hogy nem. Nem vagytok ti fontosak nekik.
2015. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogy mennyire rosszul esett, hogy smsben mondta le a gyerekekre hivatkozva az esküvőt, és utána még csak rá sem kérdezett, hogy hogyan telt. Persze csak akkor, ha keres még egyszer, mert ezek után én azt feltételezném, hogy csak azért hívott át, mert éppen összefutottatok. Ha meg nem keres, akkor én biztos nem mennék magamtól oda.
2015. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak azért hívott meg titeket, mert éppen összefutottatok.

Én írnék neki egy sms-t a helyedben, hogy megbeszéltétek a férjeddel, és egyéb elfoglaltság miatt előre láthatólag nem tudtok átmenni, és nem is tudjátok mikor lenne aktuális.

Innen leesik minden épeszűnek, hogy egy célzás, hogy anno megbántott titeket az sms-es esküvő lemondással. Én nem foglalkoznék velük a helyetekben. Nekünk is van 1-2 ilyen pár ismerősünk, akik a szemünkbe adták a szépet, meg 1-2x oda-vissza áthívtuk egymást, de aztán kiderült, hogy a hátunk mögött meg nagyon durván kidumálnak minket, és ráadásul hazugságokat terjesztenek rólunk. Azóta sem kerestük őket, és még az esküvőnkre sem hívtuk meg őket. :) 1 percig sem bánom, hogy nem vesznek körül ilyen emberek.

2015. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van...

Sajnálom, hogy erre a felismerésre kellett jutnom...De ha jól belegondolok érik ez már egy ideje. Köszi a válaszokat!

2015. okt. 26. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyjából így jártam, azt kivéve, hogy nem smsben mondta le az illető, hanem facebook-on bökött oda egy üzenetet az esküvő előtti este, hogy mégse....előtte hetekig hitegetett, hogy igen jön. Amúgy már el sem tudtam olvasni, mert már nem voltunk otthon.


Nem tartom már vele a kapcsolatot, se a 2 másikkal akik az utolsó hét előtti időszakban mondták vissza a részvételt. Rájöttem, hogy nem vagyok fontos nekik és kész.. Egyik esetben sem gyerek az ok, mert egyiknek sincs még (azóta sem) gyereke. Évek óta szinglik is.

2015. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátokhoz méltó viselkedés, meg kell szakítani a kapcsolatot.
2015. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!