Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen feladatok szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen feladatok szoktak lenni esküvőkön? Nektek milyen volt?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Válaszolnom kellett az anyakönyvvezető kérdésére.
2015. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már pár esküvőn, de nem voltak feladatok. Egyen voltak, ahol ilyen menyasszonyrablós dolgot játszottak, és mivel a vőlegény nem rabolta vissza az asszonykát, büntiből volt valami feladata, talán valami ilyen foggal a harisnyatartót leszedni szoknya alól jellegű dolog. Máshol semmi hasonlót nem láttam.


Feladatok nem lány/legénybúcsúkon szoktak lenni?

2015. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk volt csokor és harisnyakötő dobás, kalácstörés, hintó játék, férj-feleség kvíz (mint a Mr és Mrs régen a tévében), illetve a menyasszonyrablás.
2015. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Evő-verseny, ivás-verseny, táncverseny, anyóskergetés...
2015. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha a játékokra gondolsz, azok nálunk nem voltak, idétlennek tartjuk őket.


Egy kultúrált, szűk körű vacsora volt élőzenével, utána iszogatás, egy kis tánc.

2015. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menyasszonyi fátyol árulása, tányértörés, a menyasszonynak tojást kell átvezetni egyik nadrágszárból a másikba (ő nem tudja, hogy főtt tojás). Hirtelen ez jutott eszembe. Nekünk nem lesz egy sem.
2015. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

A "kis csónakom leng a Duna vizén"-re a férjem kellett evezzen felém...


Szemöldök alapján ki kellett válasszam ki a férjem...


Cipő emelgetés.



Más nem volt, nem akartuk túlzásba vinni

2015. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 esküvőn voltam, ebből egyen volt feladat. Ott az volt, hogy a vőlegénynek meg kellett tapogatnia pár lány lábát bekötött szemmel, és ki kellett találnia, melyik a menyasszonyé. Illetve a násznépnek volt a kocsis mese / játék. Őszintén szólva nekem egyik sem tetszett, elég bárgyú dolognak tartom ezeket az erőltetett játékokat.
2015. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy kis vetítés, és ki kellett találnunk, hogy hova megyünk nászútra. (a vendégek se tudták, csak as a 3 ember, akitől kaptuk az ajándék utat)
2015. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!