Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen "feladatok" voltak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "feladatok" voltak az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Hál'istennek ilyen baleset még nem ért engem...
2015. dec. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
jól érezni magunkat :)
2015. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem még nem volt,de vannak nagyon jó feladatok pl viccesek is megetetni egymást,yukas kanálal,vagy nagyon fontossak is elmondani egymásról ,hogy ki mit ,hol ismertétek meg egymást.
2015. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ilyen egyszerűbb játékokra gondoltam, köszönöm kedves utolsó. A tányértörés biztos lesz, illetve nyitó táncunk is, de semmi ötletem mivel lehetne kitölteni az időt
2015. dec. 8. 13:38
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Mr és Mrs játék (házas kvíz). Háttal vagytok egymásnak, mindegyikőtök kezében van egy férfit és nőt szimbolizáló eszköz (a férj és a feleség cipője, fakanál és villáskulcs, kék és rózsaszín kendő, stb). Valaki felolvas egy állítást vagy kérdést és nektek fel kell emelnetek azt a tárgyat ami azt jelképezi, hogy a férjre vagy a feleségre jellemző. Pl. "Ki viszi le többet a szemetet?" Ha a vőlegény cipőjét emelitek a magasba mind ketten, akkor nyertetek egy pontot :)

Célszerű egy barátot erre megkérni, hogy szedjen össze kérdéseket és vezényelje le a játékot, hogy nektek is meglepetés legyen.

2015. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A miénken nem volt semmi. Ismerősi körben több helyen is volt kvíz, kocsis játék, férfiaknak csípőre kötött krumplival kellett gyufaskatulyát célbalökdösni, vőlegénynek bekötött szemmel végig kellett tapogatni női vádlikat és ki kellett választani melyik a feleségéé, "exnők" kulcsot adtak vissza, vőlegénynek foggal kellett levenni a harisnyakötőt, énekelni kellett... ilyesmik voltak
2015. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A mr és mrs volt nálunk is, meg a "kis csónakom leng a duna vizén"-re kellett eveznie a férjemnek, két fakanállal egy ládán ülve, mire odaért hozzám visszahúzták és még egyszer.

No meg szemöldök alapján ki kellett találjam melyik a férjem...


Ennyi volt. NEm akartunk túlzásokba esni és ezt a barátok is tudomásul vették.


Hintó mese, meg keresztgyermekes történet nem volt, azokat már unom, mindenhol azt játszák.

2015. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi nem volt, mert egyikünk sem szereti az ilyesmit.
2015. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akinél nem volt, ott hogy töltötték ki az időt, mettől meddig tartott a esküvő?
2015. dec. 10. 09:30
 10/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

16:30-kor volt a szertartás,

18:00-ra értünk az étterembe

kb. 8-ig vacsora, majd nyitótánc

10 körül gyertyafényes keringő, torta

éjfélkor menyasszonytánc, átöltözés, meglepetés tánc

hajnal 2 körül lett vége.

Köztes időkben tánc, beszélgetés

2015. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!