Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Korlátlan italfogyasztás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korlátlan italfogyasztás, előre vásárolt italcsomag vagy fogyasztás alapján éri meg jobban a lagziban?

Figyelt kérdés

Gondolom mindegyiknek meg van az előnye és a hátránya is. Mik a tapasztalataitok? A korlátlan fogyasztás elég "biztonságosnak" tűnik, mivel előre tudjuk mit és mennyit fizetünk. Másfelől lehet, hogy amúgy kevesebbet fogyasztanának.


Melyik lehetőséget ajánljátok?


2015. dec. 25. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A második, mert vannak raktárak, ahol egy kicsit olcsóbban lehet venni az italokat. De: nagyon fontos, hogy nőknek is vegyetek pár krémlikőrt, nem kell nagyon drágát, csak valamennyi fehér szinűt és csokist is. Egy ilyen exkluziv eseményen illik ilyesmit is igyanak a hölgyek.

Voltam már olyan lagzin, ahol a szervezők vették az italokat, s sajnos csak vodkát és whiskey-t, az asztalokon pedig pálinka :D, bor is alig volt.

2015. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az is fontos, hogy kik a szakácsok, mert eléggé drágán jösztök is, sőt lopni is fognak kisebb-nagyobb mértékben. Az ideális az lenne, hogy a teremhez ne tartozzon szakács és felszolgáló csapat, hanem ezeket külön szerződtessétek, nekik vannak étkészleteik is.

A jó minőségi házi sütiket is biztositsátok az asztalokra, mert nőknek nem elég csak a tortaszelet, amit kapnak, jó mellé még egy kis zserbó vagy hasonló krémes sütik, falusi asszonyoktól ;)

2015. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a két verzió van, akkor a korlátlan italfogyasztást választanám, mert ha a fogyasztás alapján számolják akkor úgy vágnak át, ahogy akarnak.. Senki nem fogja tudni, hogy tényleg 20 felest ittak-e meg, vagy csak 5-t. Nekünk úgy volt, hogy az üdítő, kávé volt korlátlan a szeszes italt pedig bevihettük, azt megvettük egy nagykerben, és ami megmaradt azt visszavették 90%-os áron..nem sok mindent kellett visszavinni. Voltunk olyan lagziban ahol éjfélkor szaladtak a Tesco-ba még alkoholért, szóval inkább több legyen, mint kevesebb.
2015. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat..fáradt vagyok és már sok pezsgőt ittam..nem olvastam végig rendesen a kérdést..:)) Azt hittem csak a korlátlan van és a fogyasztás alapú..:) Szóval pontosítom az előző válaszom és én az előre megvásárolt és bevitt italra szavazok :)
2015. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az előre vàsàrolt italcsomag. Rengeteg italnagyker van ahol teljes àron minden felbontatlan üveget visszavesznek.
2015. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aHermann ***** válasza:

Szia!

Ez a helytől is függ. Nézd végig a korlátlan italcsomagjaik tartalmát/árát, a dugópénzt, ha te viszed az innivalót (mik ennek e feltételei).


Nálunk úgy volt, egy nívós helyen, hogy kértünk egy korlátlan italcsomagot (pezsgő, folyó bor, sör - alkoholos, alkoholmentes -, szénsavas és szénsavmentes ásványvíz, rostos üdítő, szénsavas üdítő, kávé, tea), emellett a rövideket mi vihettük (a rövidekkel jól kalkuláltunk, mert nem sok maradt, és azokat hazavihettük).


A fogyasztás alapúval simán átvághatnak, senki nem fogja figyelni, hogy ki mit iszik...

Az este folyamán meg mindenkinél változik mit inna. Szerintem a legjobb megoldás egy alap korlátlan (sör, bor, üdítő) és a rövideket ti viszitek.


Szerintem nem biztos, hogy rosszabbul jársz a korlátlannal. Ha Petike nem is iszik annyit, de Tibi bácsi, biztos, hogy végigkóstolja a bor/sör részleget.

Ha csak az üdítőt+kávét nézed, az is egy éttermi ebédnél/vacsoránál 1000,- Ft-ba simán belekerül, és az csak kb 2h. Egy lagzi azért tovább tart.

2015. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi korlátlan csomagot választottunk.

Nagy volt a létszám és ebből sok volt a fiatal. Tavaly olyan esküvőn voltunk, ahol este 10-re minden alkoholos ital elfogyott, így előre vásárolgatni nem akartunk, hátha mi is így járnánk.

A fogyasztás alapú elszámolásban nem bíztam, így maradt a fix díj, amiért azt és annyit iszik mindenki amit akar. Előre tudtuk mi lesz a végösszeg, nem ért meglepetés. Lehet, hogy olcsóbb lett volna megvenni mindent, de így is elég sok fele rohangáltunk előtte és aznap is, nem hiányzott, hogy a szeszeket is fuvarozzuk.


Bónuszként nagyon rugalmasak voltak az étteremben. Ötféle tömény volt a csomagban, amit kifizettünk, de bármit előhoztak, amit a vendégek kértek, utólagos felár nélkül.

2015. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!