Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnék álomszép ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék álomszép ruhát bérelni az esküvőmre de a plafon amit erre szánni tudok 100 000ft. A métetem 44-es ebben a méretben nem látok sehol olyat amit imádnék. Szerintetek melyik szalonba érdemes bemenni?

Figyelt kérdés
Budapesti vagy környéki szalonok érdekelnek.Kizárólag bérlésre gondoljatok.Volt valakinek esküvője mostanában aki tud is segíteni ebben?köszönöm
2015. dec. 30. 06:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
26%

44-es méret! :O

Hát először is fogyjál le talán.

Akkora méretben csak az anyag 200.000.- Ft. lol

2016. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
15%
Figyelembe véve a méreteidet a Mammut Szalont tudom ajánlani. XD
2016. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem kéne bunkónak lenni, kedves boldogtalanok..
2016. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
43%

Ennyiért leginkább sehova.

Érdi szalon vagyunk, és naponta járnak be hozzánk ilyen kérésekkel, össze-vissza fogdossák a ruhákat, pocskondiázzák. Múltkor egy ilyen kiverte a hisztit, hogy miért nincs a kinézett fazonból, csak 38-as méret. Mondjuk mert az a fazon leginkább 38 max 40-nek áll jól, ezért nem is készítenek nagyobban. De ha finoman értésére adom, még neki áll feljebb. Ezt a delikvenst inkább kiutasítottam, megmondom őszintén.

De látom másoknak is voltak hasonló tapasztalataik, úgy látszik ez elkerülhetetlen.

44-es alkat, lehet szépelegni, de az nem egy sovány tipus, valljuk be.

2016. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy azért pocskondiázzák a ruhákat, mert nem szépek? Vagy mert kizavarja az eladó a menyasszonyokat? Vagy mert lekövérezik őket? Ilyen hozzászólás után nem szívesen mennék az Önök szalonjába.
2016. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
39%

Ez a beírásod utolsó erős csúsztatás. Azért mert te ezt olvastad ki a mondataimból én nem tehetek.

Egyébként pedig nem eladó,hanem tulajdonos. És ha azt látom,hogy direktben összetaperolják a kölcsönzési áron is 350.000.-Ft.-os ruhát,bosszúból,mert nincs annyija,hogy megengedje magának,hogy elvigye,azért igenis szólni fogok. Mert nem neked csinál kárt,hanem NEKEM,és azt senki nem fogja nekem kártéríteni.

44-es méret pedig nem sovány ha tetszik,ha nem. Van molett részleg,ott kell válogatni 100 ezerért a szerényebb modellek között.

Ne gyere. Jaj de kib.szol velem! Jobb is,ilyen ki ha én nem stílusú, én nem tudom hogy mit imádnék mentalitásu spúrokkal egyébként is tele a padlás.

2016. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%
:) Ilyen hozzáállással nem hiszem, hogy sokáig lesz "tulajdonos". Én legalábbis nem így viselkedem azokkal akikből élek. Egyébként nekem már meg volt az esküvőm, és nem sajnáltam rá a pénzt, mert fontos volt nekem, hogy tényleg szép ruhám legyen. Ahogy korábban írtam is, 100.000,- Ft egy jó kabát, de nem egy menyasszonyi ruha. Mindenesetre a stílusával komoly problémák vannak.
2016. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Azért 67 %-os mielőtt más stílusát firtatod, az meg a te szegénységi bizonyitványod, ha szerinted rendben lévő dolog bemenni egy szalonba, és ledegradálni az ott lévő ruhákat. "Lehet, hogy azért pocskondiázzák a ruhákat, mert nem szépek". A szépség mindenkinek szubjektív, lehet ami neked nem tetszik másnak álomruha, másnak meg mondjuk a te ruhád nem szép. Nekem nincs esküvői szalonom, de ha lenne őszintén szólva én sem tűrném el ezt a fajta viselkedést, és rövid úton röptetném a "kedves" kuncsaftot, mint macskát sz...ni.

Tévhit, hogy egy szolgáltatónak mindenféle viselkedést tolerálnia kell!

2016. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én csak kérdeztem valamit, nem mondtam, hogy ledegradálok bármit is bárhol..csak lehet, hogy a kedves vendégek azóta ócsárolták a kedves szalonos ruháját, mert olyan volt a stílusa mint itt és lehet, hogy ez nem tetszett.
2016. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
azóta helyett azért
2016. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!