Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnék álomszép ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék álomszép ruhát bérelni az esküvőmre de a plafon amit erre szánni tudok 100 000ft. A métetem 44-es ebben a méretben nem látok sehol olyat amit imádnék. Szerintetek melyik szalonba érdemes bemenni?

Figyelt kérdés
Budapesti vagy környéki szalonok érdekelnek.Kizárólag bérlésre gondoljatok.Volt valakinek esküvője mostanában aki tud is segíteni ebben?köszönöm
2015. dec. 30. 06:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
29%

17-es a kárörvendő hozzászólásod nem talált, ugyanis az esküvői ruhaszalon, nekem csupán hobbi. Azaz, lefordítom: Nem fogok tönkremenni, még akkor sem ha ez veszteséges lenne, de megnyugtatlak nem az, úgyhogy a rosszindulatú jövendöléseddel másnak brillírozz. :)

Ezen kívül máshol is vannak érdekeltségeim, és egy főállásom. Úgyhogy ezzel most jó nagy kapufát lőttél.

2016. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
10%
Hinnye ezt aztán most jól megmondtad, aztanemjóját..
2016. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
29%

Hát kb, mint te, aki majd aztán jól odamondod a tutit, hogy én - teszerinted - "kikből élek". ;)

Szerintem meg törődj a magadéval.

2016. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
21%
A métetem 44-es - hát szép egy darab lehetsz,amúgy meg jó primitív,hogy még a kérdést se nézed át,mielőtt kiírod!
2016. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
62%
2016. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem itt leszel véletlen díszvendég?


[link]

2016. jan. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

na menjetek ti a büdös francba a mangalicázásotokkal!

Van halvány lövetetek arról, hogy milyen szinten tud ez mély sebet vágni egy nőn??? Tisztában vagytok egyáltalán azzal, mit takar a 44 méret??? De most komolyan, hogy lehetnek 'emberek' ilyen szinten megalázóak egy idegennel szemben???


SZÉGYEN!!!


[link]

2016. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Néha nagyon undorítóak tudtok lenni... egy 44-es méret abszolút nem kizáró ok, ha valaki gyönyörű ruhát szeretne.


Én is 44-46-os méret vagyok, és igenis találtam gyönyörű ruhát, és nem keresgéltem hosszú hetekig. Az első szalonba ahova bementem - megyeszékhely- találtam. Igaz, hogy nem 100.000-ért, hanem 180.000-ért, de nem a mérete miatt volt ennyi, hanem mert új kollekció, és én viselem először.


Ez lenne:

[link]


Miért kell elvenni a kedvét a menyasszonynak?

2016. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!