Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 30 körüli szinglik ti irigylit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli szinglik ti irigylitek azokat akik már házasok (és boldog a házasságuk)?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem.


Aki körülöttem 30 évesen házas, az a házasság melle kapott még 15 év jelzáloghitelt a házára.


Ez nem irigylendő egyáltalán.

2016. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És te hol élsz?
2016. jan. 1. 16:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már voltam hosszú kapcsolatban, tudom, hogy hosszútávon dől el két ember között, hogy működik-e, és nem garantált a boldogság. Nem irigylek senkit emiatt, inkább arra kell figyelni, hogy a kapcsolatba később is energiát tegyen mind a két fél.
2016. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

bp közelében


#1es voltam

2016. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem irigyelem, mert lehet, hogy az X+1. házassága már. Az a szó, hogy "boldog", relatív...
2016. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
1es: nem úgy értettem..csak mert irtad a jelzalogot..nem értem annak mi köze a házassághoz.
2016. jan. 1. 17:54
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Teljesen másképp alakult az életük, ahogy az enyém, egyáltalán nem biztos, hogy ha ugyanezt az életutat kapták volna, amit én, jobbat tudtak volna kihozni belőle.
2016. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a hátam közepére sem kívánok egy házasságot. Miért hiszik azt az ilyen emberek, hogy mindenki őket irigyli?
2016. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én igen, irígylem. Aki szintén (és nő) az randira nálam jelentkezhet.
2016. jan. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem irigylem a házasokat, mivel látom rajtuk, hogy milyen lemondásokkal, megalkuvásokkal jár. Kevesen boldogok.


Akiknek boldog házasságuk van (nagyon kevés ilyen van), azokat talán egy kicsit irigylem, ugyanakkor tudom, hogy az én életem máshogy alakult és más dolgokat csináltam.

Még lehetek én is boldog házas, de nem sok esélyt adok a dolognak, elnézve a házasságok többségét.

2016. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!