Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az Aliexpress-ről valaki vett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Aliexpress-ről valaki vett már menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
HA igen. Akkor úgy nézet ki mint a képen? Az a ruhát hozták ki?

2016. jan. 21. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Barmit rendeltem ebayrol, alirol, minden tokeletes minosegu es olyan, mint a kepen. Ha bolban vasarolok szemelyesen, mindig hibas szemetet akarnak ramsozni 6-szoros aron kelletlen pofaval.

Legutobb kb 10 dolgot rendeltem ebayrol. Mindennel elegedett vagyok, szemelyesen nem nagyon veszek semmit.

Nyugodtan rendeld meg, biztos, h hibatlan lesz.

Itt pesten meg radsozzak a szemetet. Lukas, hibas, foltos. En is ott rendelnem.

N

2016. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez se igaz amit az első írt. Én kb 3 felsőt rendeltem ali-ról, de vagy méretbeli problémájuk volt vagy a színe volt más mint a képen és/vagy az anyaga silány minőségű. A helyedben inkább boltból vennék menyasszonyi ruhát, ott legalább pontosan látod milyen az áru és nem manipulált fotókat nézel amik csak előnyös részeket mutatják.
2016. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem rossz dolog a netes rendelés, de azért esküvői ruhát talán mégse onnan kéne próba nélkül :D
2016. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tenném :D


[link]

2016. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Pont a napokban nézelődtem én is Aliexpressen, mert olvastam valahol, hogy valaki rendelt egy esküvői ruhát olcsón és nagyon elégedett vele. Be is linkelem, ha jól emlékszem ez volt az:

[link]


Ali azért jobb, mert ott vannak a visszajelzések között képek is, amiből azért jobban le lehet szűrni, hogy mennyiben tér el a termék az ígérthez képest.


Rendelni még nem rendeltem, de engem is érdekelne, hogy más mit tapasztalt konkrétan az esküvői ruha rendelésnél.

2016. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokat rendelek online filléres vackoktól a félmillió feletti munkaeszközig. Eleinte nagyon jó tapasztaltaim voltak, de az utóbbi időben nagyon megszenvedtem még az eBay-el is. Persze a végeredmény az lett, hogy visszakaptam a pénzem, vagy kedvezményt kaptam, de pont ezért intéztem most, mert most volt idő visszaküldeni az egyik félmilliós rendelést és csak pár tízezret buktam rajta (visszaküldés költsége).


Szerintem necces így rendelni mert a mérettel is lehetnek problémák, másrészt pedig nem tudod ellenőrizni sem a folyamatot, sem pedig azt, hogy végül mit kapsz és ha már nincs idő reklamálni akkor az elég kellemetlen lesz. Csodák egyébként sincsenek, szóval ha egy ruha a tizedébe kerül mint az eredeti vagy más hasonló stílusú ruha, akkor ott valahol valami sántít, vagy nem azt az anyagot használják amit kellene, vagy nem úgy varrják meg stb...


Amit az én feleségemnek akartunk rendelni azt végül megvarrattuk kb. 40 ezer forinttal többért itthon és álomszép lett, végigkövethettük a folyamatot, nem kellett azon aggódni, hogy ideér-e, kész lesz-e, megcsapják-e vámmal és áfával, lesz-e baja a szállítás közben stb...

2016. jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

En ebayröl rendeltem anno a menyasszonyi ruham. Utolag tudtam csak meg, hogy ez gaaaaaaaz :)

A lenyeg ha rendelni akarsz: olyat valassz, aminek aranylag egyszerü a szabasa es a te meretedre varrjak, illetve sok a pozitiv visszajelzes. A ruha nyilvan müselyem lesz es nem igazi. Az enyem csipkeruha volt, csodaszep, egy ismerös varronö 3000 Ft-ert megigazitotta ott ahol kellett (egy egesz picit kellett bevenni belöle).

En jo elöre megrendeltem, ugy voltam vele, hogy vagy jo lesz, vagy nem. Ha nem, akkor veszek egy feher estelyi ruhat valahol es kesz. Aliexpress-röl meg csak egy ruhat rendeltem, eletem legrosszabb rendelese volt. Ugyhogy lehet szerencsed es lehet, hogy belevalasztasz es katasztrofa lesz. Ugye ezert kell jo sok idöt hagyni, hogy megvalosithasd a B-tervet, ha nem jot kaptal.

2016. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha jól megnézegeted az alin, vagy ebay-en a hirdetéseket, találni lehet olyat, amin nem csak a katalógusfotó van fent, hanem magáról a termékről is van. Na ezek az igazán tanulságos hirdetések, ugyanis ezeken látszik, hogy az, amit árulnak, csak egy bugyuta utánzata a katalógusfotós verziónak. Ne rendelj onnan, ha nincs fölös 30-40-akárhány ezred, amit kidobhatsz. Ugyan azon az áron itthon is lehet ruhát venni. Én is gondolkodtam rajta, hogy onnan rendelek, de jó alaposan utána olvastam neten és szerencsémre időben észhez tértem. Apróságokat szoktam onnan rendelni, azokkal többnyire nincs probléma, de így is megtanultam, hogy sok esetben ég és föld a minősége annak, ami képen van, meg annak, ami érkezik.
2016. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Most rendeltem menyasszonyi ruhát, kíváncsi leszek, hogy milyen lesz. Egyébként én is csak próbaképp endelek. Úgy vagyok vele, ha jó lesz, akkor spórolok vele egy csomó pénzt, ha pedig nem, akkor meg bukok 15 ezer Ft-ot. Itthon arany áron vannak a ruhák, még a kölcsönzés is.

A mérete tuti nem lesz jó, mert nagyobbat rendeltem, mert általában minden kissebb, mint, ahogy le van írva.

2016. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Èn ott találtam meg az álom ruhám ès onnan fogom megrendelni. Szinte mindent onnan veszek. Szerencsère az egy legsegítőkèszebb boltot fogtam ki, a hölgy saját magán fotózta le a ruhát, van róla min. 20 kèpem ami nem katalóguskèp. Viszont attól nagyban eltèr, korántsem mesès inkább szèp. Csak akkor rendelj, ha nem csak szalon hanem egyedi mèretek is vannak, valamint hajlandóak valós kèpet küldeni, mert megtèvesztő :)
2016. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!