Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adhatnék a legjobb barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék a legjobb barátnőmnek esküvőjére?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz az esküvője, én szeptember elején fogok szülni tehát még kétséges hogy el tudok e menni, (nagyon szeretnék alkudok a babámmal ez ügyben) én tavaly az esküvőm előtt egy hatalmas lánybúcsút kaptam és az esküvőn egy mindenkit megsirató gyönyörű beszédet!! Nemrég vettek lakást, szóval vlószínű a berendezés miatt a pénznek örülnének a legjobban de szeretnék neki adni valami személyeset, is amiről én/mi jutunk majd eszébe. Gondoltam lufikra is és hogy rákötni leveleket és a nászép írjon valami jokivánságot és engedjük el és a megcímzett borítékot küldjék vissza ahol földetér. De elég macerás lenne megszervezni, és ugye nem is biztos h ott tudok lenni.
2010. márc. 29. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mivel terhes vagy, ezért sztem semmiképpen nem kellene nagy dolgot megszervezni . (mármint ahogy írod, 2séges hogy ott tudsz lenni). Valami olyasmit kellene venned, ami a háztartásukba lesz jó (pl kenyérsütőgép vagy többfunkciós konyhai gép-ilyesmik)

2010. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szeméylest akarnék akkor, én egy gyönyörű albumot vennék. De tényleg valami speciálist.És összegyűjtenék sok sok képet a régi emlékeinkről, rólunk, barátokról! És persze szépen bele ragaszgatnám.
2010. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyébként a lufis ajándék ari ötlet, de nem mindig jó helyen ér célba, meg nem is biztos hogy visszaküldik...stb.Esetleg az ajándék mellé írhatsz egy vicces versikét is, ami a barátságotokra emlékezteti mindig :)
2010. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De persze azért a pénzt is odacsúsztatnám!

-második-

2010. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez a képes dolog nem is rossz ötlet:) most az jutott eszembe hogy nem csak róllunk gyújtenék össze képeket, hanem mondjuk a leendő férjéről is (szerencsére ismerem a családot) meg a bnőmről is kisgyerekkoruktól kezdve és napjainkig összehozo egy albumot és a végén megmaradna mondjuk jó pár lap hogy oda a következő "új életükből" gyűjtsenek képeket. Szerintetek?
2010. márc. 29. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha!!!!Szuper!!!! Annál jobb h ismered a férjecske családját is!!! Sok sikert hozzá!!Nagyon cuki lesz!!!!Biztos nagyon fog örülni!!!

-második-

2010. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) és az ötletelést is mindenkinek!
2010. márc. 29. 12:18
 8/8 anonim ***** válasza:

esetleg, hamár ismered a férj-jelöltet is, és előre elkészíthető dolgot lenne célszerű, akkor a képekből össze is rakhatnál egy klipp-féleséget. akár összevágni gyerekkori képektől kezdve életük kis filmjét, ha ez túl macerás, akkor egy power point bemutatót is lehet+keresel hozzá valami rájuk jellemző zenét. és az esküvőn levetíted/megkérsz valakit.


persze, ez csak akkor jó, ha családjuktól tudsz kérni fotókat.

2010. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!