Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet úgy templomi esküvő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy templomi esküvő, hogy az egyik fél nem hisz istenben, vagy a pap így nem lesz hajlandó összeadni őket?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 16:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%

Lehet, eleg ha megjatsza magat a papnak, de semmi ertelme igy a templomi eskuvonak.

Szanalom lesz az egesz!

2016. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
22%
akkor minek? s minek a házasság, ha a legfontosabban nem egyeztek?
2016. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Azért lenne fontos, mert a páromnak és mindkét oldalról a családnak sokat jelentene és ezt én tiszteletben tartom és hajlandó vagyok értük erre. Szerintem ez nem szánalom, kedves első hozzászóló, hanem a tisztelet jele.
2016. márc. 6. 16:56
 4/29 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ez a legfontosabb dolog két ember között, hanem az odafigyelés és a szeretet.
2016. márc. 6. 16:57
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Ismerek olyan párt, ahol a feleség keresztény, vallásos, annak megfelelően is él, a szertartásokat is tartja, a férje viszont nem vallásos, nem is tartja a vallást színjátszás szinten sem.

Lehet templomi esküvő így is, nekik is volt, de mindketten megmaradtak a saját elképzelésüknél ezzel kapcsolatban, nem szólnak bele egymás hitébe. Szüleim korúak, szóval nem mai fiatalok, már több évtizede jól megvannak, felnőtt gyerekeik vannak és már unokájuk is van.

2016. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 VirágésBence ***** válasza:
28%
A papon múlik, de ha bevallod neki, hogy nem hiszel istenben még a templomból is kitilt.
2016. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
36%
Ó nekem az utóbbi 6 évben 4 ismerősöm is megházasodott, egyik sem hitt istenben. Csak bólogassatok a papnak azt ennyi-.
2016. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Ha a pap kitilt a templomból, mert nem hiszek istenben, azzal ő nem követ el bűnt a saját parancsolatai szerint?

Bólogatni nem fogok, ha megkérdezi, nem hazudok neki, hogy hívő vagyok.

2016. márc. 6. 17:17
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Persze 6-os, kitiltja, hogyne, jó, hogy nem azt írod, hogy az inkvizíció elé viszi.:)
2016. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
facepalm
2016. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!