Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívnátok a közeli rokonokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sansa LannisterStark kérdése:

Meghívnátok a közeli rokonokat, ha sosem néznek felétek?

Figyelt kérdés

Párom nagyszüleiről meg a nagybátyja családjáról van szó. Sosem érdekelte őket sem a párom, se a családja, még a szülinapján se hívják fel. Kiskora óta így van. Csak akkor beszélnek velünk, ha mi átmegyünk magunktól, amúgy sose hívnak át. Nagymuterja és a nagynénje utálják az anyját. Egy asztalhoz nem hajlandók ülni, olyanokat pletykálnak róla, hogy a gyomor felfordul.

Nekem nincs velük bajom, velem mindig kedvesek, de a párom most nagy dilemmában van, és őszintén szólva én is, mert nagyon nem vágyom rá, hogy ugatás legyen vagy ilyesmi.

Csak hát mégis hogy néz az ki, hogy az egész másik családját nem hívja meg? Azért rosszban nem vagyunk velük.

Képtelenek vagyunk dönteni. Tudtok tapasztalatokat mondani, ki hogy oldotta meg?



2016. márc. 3. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű, akivel tartjuk a kapcsolatot, meghívjuk.

akivel nem tartjuk, nem is értem miért hívnánk most meg.


mit ugatnának? milyen alapon várhatnák el, hogy legyenek meghívva?

2016. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Hívjátok meg őket, úgy se mennek el az esküvőre.
2016. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Persze, hogy meghívnám, mivel illik legalább egy kicsit tenni abba a borítékba...
2016. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15 éves korom óta szarik rám az apám, rosszban nem vagyunk, de nem érdekli élek vagy halok... Én pl őt biztos nem fogom meghívni. És nem érdekel ki mit gondol erről. A rokonaidat nem választhatod meg, de nem értem miért hiszik egyesek, hogy kötelező velük emiatt jópofizni.
2016. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Amúgy nálunk úgy volt, délelőtt esküvő, aztán 14-21:00 ig egy kibérelt teremben ilyen fogadás egy vendéglős ismerőssel aki ökröt sütött, 21:00 kor oszolj, mindenki haza, kivéve mi, ekkor barátok/testvérek irány mentünk a valódi lakodalomba egy kis kibérelt kocsmába, ahol reggel 9 ig ereszd el a hajam...

Aztán be taxiba, go ferihegy és mentünk nászutra.

2016. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Az én "lakzimban" ha lesz olyan nem lesznk 20-an se összesen. Még a CASIO-s cigánnyal együtt sem.
2016. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De eljönnének, ha meghívnánk őket. Csak nem adnának semmit. Természetesen NEM az ajándék miatt hívjuk meg az embereket, ne értsetek félre, de ők azok a fajta emberek, akik előbb vesznek a 6 éves gyereküknek tabletet, minthogy egy szülinapon egy csokit adnának az unokájuknak. Persze ettől még eljönnének és halálra ennék-innák magukat.

Ismétlem, nekem nincs nagy bajom velük, csak ez. De a párom szüleit nagyon sokat bántották.

Mégis mivel egy városban lakunk és néha dumálunk, nem tudom elképzelni hogy ne hívjuk meg őket.

Arra gondoltunk, csak a polgárira hívnánk meg őket. Az milyen?

2016. márc. 3. 12:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi csak azért hívtuk meg az unokatesómékat, akikkel kb. 20 éve csak temetéseken találkozunk, mert illik.

Ők meg nem jöttek el, de szóltak azért, hogy nem jönnek.

Tehát csak a meghívó árát buktuk.

2016. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

Saját tapasztalat: 10 fős esküvőnk volt, és csak olyanok voltak ott, akik ismernek ÉS szeretnek bennünket, és akikkel közeli a kapcsolatunk. Nagyon jó döntés volt.

2016. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Közben kibukott, hogy van még egy rokon, akit szivesen látnánk, csak ő elvált, és az új nője olyan, hogy ha meg vannak valahova hívva, ő az egész perputtyát hozza, mert nélkülük nem hajlandó jönni. Na ők is csak a polgárira lesznek meghívva.

Majd nagyobb termet bérelünk, és akkor oda lesz meghívva mindenki, aki kevésbé számít.

Hétköznap tényleg ingyenes?

2016. márc. 4. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!