Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha ezt a dalt énekli el a lagziban együtt a vőlegény és a menyasszony?


2016. márc. 6. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Killakikitt- Gádzsik 1,2,3 vagy 4 szerintem jobban ütne
2016. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nyálas....
2016. márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Az egy dolog hogy itthon egyedül a monitor előtt megkönnyezem, de azért a nagyközönség előtt nem énekelném. :D Bár ha csak ez az egy feltétel lenne hogy elvehessem a lányt, szó nélkül belemennék. 21/F
2016. márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért megkérdezném, hogy az ifjú pár ezt milyen színvonalon lesz képes kivitelezni. Mert a nyáltenger mellé a hamis hangok igencsak próbára tenné a vendégek tűrőképességét.
2016. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Én nem csinálnám (bár imádom az Aladdint), de ha van hangjuk hozzá, akkor miért ne.
2016. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk ez a dal ment a szertartáson a gratuláció alatt.
2016. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha amúgy profi énekesek, akkor jó, egyébként ne.
2016. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam olyan esküvőn, ahol énekelt a pár, de ott mindketten profi zenészek, énektanárok voltak, ezért nagyon szép volt. Különben nem tudnám elképzelni és kicsit kínosan is lejöhet...

Egyébként az eredeti verzióban sokkal szebb ez a dal, mint ebben...

2016. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem énekes mindkettő valószínűleg bűnszar lesz az egész, de hajrá :D


Van pár próbálkozás:

https://www.youtube.com/watch?v=WvWQK0zyvrQ


Ha nem akartok így égni, szerintem hagyjátok :DDd Szerintem valami szánalmas, hogy ez bárkinek is az eszébe jut. De a násznéplegalább röhög egy jót.

2016. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi hangotok, akkor is csinaljatok nyugodtan, ne hallgassatok itt senkire, mert biztosan egetitek magatokat az eletben eleget, szoval meg egy eges ide, vagy oda, halal mindegy.
2016. márc. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!