Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szűk körű esküvő + egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűk körű esküvő + egymással nem beszélő családtagok. Hogyan oldjuk meg?

Figyelt kérdés
Mindkét fél részéről van ilyen. Elvált szülők, ahol a férj nem is köszön az exfeleségnek. Ill. a másiknál a testvér nem beszél a szülőkkel. Szeretnénk, ha mindenki ott lenne, de félek, hogy botrányba fullad.

2016. márc. 31. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt némi feszültség, bár az ennyire nem volt súlyos, ugyanakkor azt gondolom, hogy egy esküvőre mindenkit azért hívnak meg, hogy az ifjú párt/az ifjú párral ünnepeljen. Aki egy napra nem képes félretenni a sértettségét és a hisztijét, annak nem kell ott lenni. Persze van amit nem lehet félretenni és van olyan helyzet, ahol valaki tényleg nem tud meglenni az exével egy légtérben, de erre azért kicsi az esély.


Én ilyen esetben leülnék a felekkel külön külön és elmondanám nekik, hogy számomra fontos, hogy ott legyenek és ha szeretnek és szeretnének ott lenni akkor bírják ki balhé nélkül ezt az egy napot. Lehet a másikat levegőnek nézni, ahol tíz ember van ott már lehet mással beszélgetni/táncolni/ülni és ennyi. Aki meg balhézik azt meg kidobnám mint a macskát.

2016. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ahol a testvér + szülők balhé van, ott a szülők rendezni akarják a viszonyt a gyerekukkel. Nem akarom, hogy az esküvőt használjak fel erre, mert egyébként nincs lehetőségük személyesen találkozni, ez pont kapóra jönne.
2016. márc. 31. 08:27
 3/5 anonim ***** válasza:

A szülőket kérd meg, hogy erre most várjanak. Ez a nap rólatok szól.

Cserébe teremtsetek alkalmat a találkozásra, vagy még esküvő előtt boronáljátok őket össze. De utóbbi nem mindig sül el jól.Testvéretekkel is beszéljetek, hogy ha így alakul, ne ott legyen feszkó, vágjon jó képet, mert ez a ti napotok. Aztán másnap már elküldheti őket a fenébe.

2016. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha rólunk írtál volna. :)

Kb 20 fős esküvőnk lesz augusztusban.

Anyuék tavaly váltak el, azóta a 2 tesóm nem beszél Apuval. Plusz az egyik húgom az apai ági nagyszülőkkel sem. Igen kellemetlen számomra ez a helyzet, és szomorú is vagyok, mert kompromisszumot kell kötnöm.

Mi úgy döntöttünk, hogy Apu és az új családja a polgárira lesznek csak hivatalosak, az azt követő vacsira nem, mert nem szeretném, hogy fagyos hangulatban üljünk ott.

Nagyon nehéz ez, mert mindenki csak a maga igazát hajtja, abba senki nem gondol bele, hogy én mindig 2 tűz között vagyok, mindig nekem kell úgy alakítanom a dolgokat, hogy még csak véletlenül se találkozzanak.

Na mindegy.....

Szerintem is az a legjobb megoldás, ha megbeszéled mindenkivel, hogy moderálják magukat, ez nem róluk szól.

Sajnos nálunk ez lehetetlen, ha Apu jön, akkor a húgom nem....

2016. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én olyat tudok, ahol az apuka csak akkor lesz ott ,hogyha anyuka nem lesz ott. anyuka is azzal a feltétellel fogadta volna el a meghívást,hogyha az exférje nem lesz ott..

hát az lett a vége,hogy egyikőjük sem lett meghívva, duzzodtak otthon..

jól is tette az ifjú pár szerintem..

az az 1 nap róluk kéne hogy szóljon. akinek fontos az ifjú pár, az félre teszi a haragot erre az 1 napra.. nem kell a másikkal beszélgetni sem, de az szerintem elfogathatatlan,hogy 2 felnőtt ember ne legyen meg egy légkörben, hanem hisztini kelljen miatta..

én a helyedben a meghíváskor tisztáznám,hogy nem akarok botrányt meg veszekedést, ha veszekedni akarnak, tegyék meg máskor, ne aznap.

2016. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!