Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi van abban az esetben ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van abban az esetben ha a két házasulandó családja nem jönk ki egymással egyáltalán?

Figyelt kérdés
Hogyan legyen az esküvő? Igaz csak polgári van tervben meg vacsi. Kit hivjak meg? Vagy kit ne? Egyszerre biztos nem jönnek! Vagy ne legyen vacsi? Vagy mit csinálnátok ti?
2011. febr. 18. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
ha arra az egy délutánra sem képesek kultúráltan viselkedni akkor tényleg nagy bajok vannak. én meghívnék mindenkit. aki arra nem képes hogy eljöjjön az szégyelje magát és csaj a saját szegénységi bozonyítványa.mivel itt most rólad van szó és nem róluk. ennyire önzőek nem lehetnek!!!
2011. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy sajnos vannak ennyire önzőek
2011. febr. 18. 17:38
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem hívnám meg egyik felet se, és ha balhéznak, megmondanám, hogy maguknak köszönhetik. Vacsi a két tanúval.
2011. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

én akkor is azt mondom, hogy ne a te napodat rontsák el. hívj meg mindenkit aki eljön az ott lesz aki nem az meg pukkadjon meg.

Ha meg valakit nem hívsz meg akkor csak te leszel a rossz. így csak magukra vethetnek ha nem mennek el.

2011. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
A két-tanus esküvö a megoldás - ha nem tudnak egymással kijönni, akkor nem érdemlik meg, hogy részt vehessenek ezen a szertartáson. Ne hagyjátok, hogy ezt a napot elrontsák.
2011. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azthiszem a 2 tanus dolog lesz,hiszen tudom hogy má "csak azért is"eljönne mindenki,hogy ott aztán jól megmondhassák a magukét ...:(
2011. febr. 18. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Shakespeare: Romeo & Julia
2011. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Haverok? 2 külön vacsora a 2 családdal? Egyébként ez később is zavaró lesz :S.
2011. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
29%

Ismerős a probléma.Csak annyi különbséggel, hogy nekünk nem a két családdal van a baj, hanem a családokon belül külön külön.

Részemről inkább csak ültetési problémák lennének, mert a szüleim elváltak, apu újra házasodott és apám volt nője, biztos kiverné a balhét, hogy anyámmal kell egy sztalnál ülnie, vagy apámtól külön, mert ugye a fő asztalnál van az örömszülők helye.Viszont az meg hogy néz ki hogy csak anyu ül ott, az rosszul esne apunak.Ha meg egyik sem, akkor rosszul esne mind 2-nek, ráadásul akkor már párom anyuja se ülhetne ott, és neki is rosszul esne.

A párom családjából meg ha eljön az x akkor nem jön az y, és ott is sértődés lenne.

2 tanús esküvőt meg nem akarunk (és hát abból is sértődés lenne), ezért úgy határoztunk, hogy boldogok vagyunk mi házasság nélkül is. :(

2011. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok. De azért elmondod a szüleidnek, hogy házasodsz?
2011. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!