Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nagymamámat szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagymamámat szeretném koszorúslánynak. Ti milyen ruhában gondolkodnátok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ittas, a mi családunk zakkant, de szeretetteljes. :) Nem érdekelnek az elvárások, olyan esküvőm lesz, amilyet megálmodtam. A nagyim (74 éves) áll hozzám legközelebb. Vicceskedve említette egyszer, hogy majd ő lesz a koszorúslányom. A párom odáig volt és az én eszem se felejtette, ezt az elszólást. Szóval eldöntöttük, tényleg Ő lesz a koszorús "lány". :) Lesz még 2 fiatal barátnőm is ebben a szerepben, tehát olyan egyenruha kéne, ami jól áll rajtuk és a nagyin is. Nagyika aprócska, 150 centi körül és van rajta súlyfelesleg, de nem az a kövér típus. A mellei sajnos (Ő se szereti) nagyok, és hát nyilván megereszkedtek az évek során. A másik két lány magas, normál testalkatú. Nos, ha van valaki, akinek ez alapján beugrik egy egyszerű, nem túl drága ruha, ossza meg velem. Hálásan köszönöm ismeretlenül is!
2016. ápr. 7. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Színben vagy fazonban egyformában gondolkodtok?

Valami olyat lehetne, amit más alkalomra is fel tud majd venni. Milyen színeket, fazonokat hord a nagyi?

2016. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szereti a feketét és a pirosat. Zöld, barna, világos, bézs árnyalatok jöhetnek leginkább. Igazából az nem szempont, hogy máskor is elhordja. A lényeg, hogy ne tűnjön nevetségesnek a 2 fiatal lány mellett, hanem kis cuki szívmelengető pillanatokat okozzan, amilyen Ő maga. :)Nadrágot nem igen hord, szoknyákat szokott, térdig érőt. És garbó sem jöhet szóba, nem bírja, ha van a nyakán valami.
2016. ápr. 7. 10:51
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Mindenkepp hosszu ruhat valasztanek mert az jol fog allni mindkettejuknek, illetve valami barack/bezs/rozsaszines kombinaciot (mert ez illik azoknak a koszoruslanyoknak akik a menyasszony reszerol vannak).

A linket azert kuldtem, mert hasonlo fazonban gondolom.

2016. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Valami ilyesmi fazon esetleg? Lehet hosszabb, rövidebb, más színű, boleróval vagy anélkül, vékonyabbakra, teltebbekre, magasabb, alacsonyabb nőkre egyaránt, lehet ujjas, ujjatlan, vállpántos, így a fazon lehet hasonló.

[link]


Most direkt egy molett fazont linkeltem be a nagyi miatt, de ez pl. sokféle alakra variálható, és idősebbeknek is jól áll.

2016. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm esküvőjén pl. ehhez hasonló volt a koszorúslány ruha. Még színvilágban is nagyjából, de ha nem ez a szín, lehet mást is, csak a fazon miatt mutatom.

Ezt is többféle testalkatra meg tudják csinálni szépen, és hosszabb rövidebb szoknyával egyaránt, illetve idősebbeknek és fiatalabbaknak is jó lehet. Nem kell feltétlenül hosszú kosztümfelsőben gondolkodni, lehet boleróval is, az is mutat.


[link]

2016. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Akár lehetne egyforma is a többi lánnyal, csak a nagyid vegyen fölé egy bolerószerű áttetsző felsőrészt, olyasmit, ami az első linken volt fentebb. (Bár én azt túl lengének érzem, annál takaróbb megoldás kéne.)


Vagy úgy, mint itt: [link]

[link]

A ruha egységes lehetne, csak a nagyi kaphatna mellé egy ilyesmi kis zakót, ami takarja a problémás részeket, mint kar, vállak, dekoltázs.

2016. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanabbol az anyagbol csinaltatnek a lanyoknak egy szep hosszu pantnelküli ruhat, nagyinak meg egy amolyan kosztümfeleseget. Szerinte tök aranyos ötlet, hogy ö legyen au egyik koszoruslany!
2016. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igazán szép gesztus. Én a 2 lányra egyforma ruhát adnék, a nagyira meg csak színben megegyezőt, de olyat ami hozzáillő. Ha egymás mellett mennek őt állítanám középre, ha sorban mennek akkor előre :)
2016. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én különböző fazont csináltatnék a fiatal lányoknak és a nagyinak, de egyforma anyagból, egyforma színben. A lányoknak lehetne kis koktélruha, a nagyinak pedig kosztüm.
2016. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Most jól gondolkodóba estem! :) Eddig csak az volt a fejemben, hogy ugyanolyan legyen mindegyiküknek, de most már elbizonytalanodtam. Végülis, ha egyforma az anyag, szín, lehet némi különbség fazonban. A kosztümért annyira nem rajongok, nagymamám egy szeretnivaló "gombóc", a kosztüm meg nekem mindig kicsit hivatalos. Az a kék ruha pl nagyon tetszik, csak nem tudom rajta hogy állna egy hasonló. 60 kiló Ő és 150 centi körül van, én meg magas vagyok, a lányok is magasak, így abban nem vagyok jártas, hogy egy ilyen picike, ducibb (de tényleg messze nem kövér!) emberen milyen fazon állna jól. Hívők vagyunk, a templomira helyezzük a hangsúlyt, így valami bolero félét mindenki kap.
2016. ápr. 8. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!