Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fel lehet kérni olyan anyukát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet kérni olyan anyukát koszorúslánynak, akinek már van egy iskolás fia, nem volt férjnél, és épp szakított a gyerek apjával?

Figyelt kérdés
Én igazából így már nem érzem "lánynak", de a család erőltetné, hogy illik megkérdezni, de cikinek érzem a kérdést is feltenni, és lehet, hogy anyaként már ő is sértőnek érezné, de amíg nem kérdezem meg, a szüleim szemében most én vagyok a gonosz. Érveket/ ellenérveket, ill. magyarázatokat várok, hogy miért lehet koszorúslány, vagy miért nem.

2015. ápr. 20. 20:48
 1/6 Ditta323 ***** válasza:
87%

Manapság már férjes nőt is felkérnek (amikor ruhapróbán voltam ott mondta a menyasszonyi ruhás csaj).

Amúgy a te esküvőd és neked kéne eldönteni.

Sok boldogságot! 😊

2015. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, olyat ne kérj fel, akit te nem szeretnél koszorúslánynak, mindegy ki mit mond.


Ha őt szeretnéd felkérni, akkor sem lenne akadálya, felőlem a szomszéd 90 éves Mari néni is lehet (egyébként kit érdekel, hogy a falunépe meg a Józsi bá az utca végéről mit szól? Ki nem szarja le?), csak nektek legyen úgy jó.


De ha NEM szeretnéd, csak erőltetik, akkor semmi értelme. Ez nem a szüleid meg a családod esküvője, hanem a tiéd. Ez az egyetlen érv, amit erre írni lehet...

2015. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mivel fia van, így esetleg. Ha lánya lenne, és rokonod lenne az anyuka, tehát a lánya is, akkor elég ülyén venné ki magát, hogy nem a kislányt kéred fel. Pl én tavaly előtt mentem férjhez, akkor már 3 éves volt a kislányunk, ő volt az egyik koszorús lányom. A másik kettő meg a két unokahugim volt és nem a nővérem, aki nincs férjnél. Ha nekem nem lett volna lányom, meg neki sem, akkor őt kértem volna fel, vagy lehet, akkor egyáltalán nem lett volna koszorús lányom.

Ha furának érzed, akkor inkább hanyagold, mert valószínű más is annak érezné.

Ha viszont neked oké és neki is, akkor lehet ő a koszorús lány.

2015. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
AZ lehet koszorús lány, akit te annak akarsz, és aki elvállalja.
2015. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki mennyire hagyománypárti... én speciel letojnám, hogy kinek milyen családi állapota van, és azokat a barátnőimet, rokonaimat simán felkérném, akik már nem lányok, pl. van gyerekük, házasok, vagy már elmúltak 25. Gyereket viszont én pont nem kérnék fel, azt iszonyat giccsesnek tartom, mikor a puffos ruhácskájukban produkáltatják őket a szüleik, és szóratják velük a rózsaszirmot. De ez csak én vagyok. Ha te ezek miatt nem szeretnéd megkérni, ne kérd, tégy úgy, ahogy jónak látod.
2015. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az legyen koszorúslány, akit a menyasszony szeret annyira, hogy felkérje. A kérdésből nekem nagyon úgy jön le, hogy csak egy rokon, aki nem jelent semmit érzelmileg, csak "illik" meghívni az esküvőre. Egy ilyen ne legyen koszorúslány.

(egyébként önmagában az anyaság nem kizáró ok koszorúslánysághoz)

2015. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!