Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házassági szerződés. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződés. Mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 21:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
62%
Nonszensz, mert a házasság ugye szerelemből köttetik. De én nem vagyok ellene. Ha egyszer ez a kérdés egyáltalán felmerül, akkor bizony érdemes is megkötni!
2010. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, ha az egyik fél sokkal jelentősebb vagyonnal bír. Nézd az én szüleimnek jelentékeny vagyona van a férjem családjához képest. Nekünk nincs házassági szerződésünk, a szüleim vagyonát örökölni fogom, ami természetesen nem lesz közös. Gondolj bele, te sem örülnél neki, ha a vagyonodat olyan valaki örökölné akinek a világon semmi köze hozzá?? Most nehogy nekem valaki olyan dumával jöjjön, hogy hol a bizalom meg hasonló hülyeség. Senki nem úgy házasodik, hogy mi lesz ha válok, aztán a házassságok több mint fele válással végződik. Akkor ? Miről beszélünk.??? ÉS azért ne az elvált férjem vigye már annak a felét amiért a szüleim keményen megdolgoztak.
2010. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%
Őszinte leszek veletek is! Nem sajnálok semmit a páromtól, de bármi történhet. Mi úgy állapodtunk meg, hogy ami az együttélés előtt lett véve az azé aki vette, de közös a használat. Ami a közös élet létrejötte után lett véve az 50:50%-ban megoszlik. Szeretem nagyon és úgy érzem ez így korrekt!
2010. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

21:16-os

Szó szerint így gondolom én is!

2010. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Mármint a 83%-osnak írtam.
2010. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
20%
Én azt gondolom hogy nem üzletet kötünk hanem házasságot! És nagyon nem tetszik. A mai kor dilis vívmányának tartom a többi butasággal együtt.
2010. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
48%

A házassági szerződés föleg ott jelentkezik ahol van mit elveszíteni.


Én nem mondok le a lakásomról akárki is az akivel házasodom. A szerződés kell, hiszen (ezt az ellenzőknek mondom) ha házasok maradunk akkor lényegtelen és csak +1 lap volt amit aláírtunk, de ha elválunk akkor megtarthatom azt ami egyébként is az enyém volt. Ez nagyon fontos és akinek van mi elveszíteni az ezt tudja is. A többi meg próbálja elképzelni, vagy ne reménykedjen, hogy így könyen többje lesz (mert van aki ezért ellenzi).


Fiuknak mondom (akik nem igazán szeretik a házassági szerződést), ebben nem csak a tulajdonokat lehet meghatározni. Onassys pl. kikötötte hányszor kell egy héten a feleségének "vele" lennie.:P És ezt be kell tartani, ha nem akkor válóok is lehetet, továbbá A Douglesék megbócsájtási díjat szabtak meg benne (Michael Dougles megcsalja a nejét majd fizet neki x milliót ő meg elfelejti neki és nem válnak el, megy tovább az élet :P).

2010. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem fölösleges. Egyáltalán nem.


Aki elítéli, az nem gondolta át alaposan.


"Nem sajnálok semmit a páromtól, de bármi történhet." - Osztom maximálisan (nemcsak meglátásom miatt, hanem tapasztalatom alapján is) !

2010. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
66%
Ha megfelelő alapokon áll a házasság akkor szerintem magától érthetődő hogy nem kell. Viszont a mai világban sok házasság végződik válással, úgyhogy érdemes megfontolni, sőt megkötni. Döntsétek el ti.
2010. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon alaposan átgondoltam! És mégis elítélem!
2010. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!