Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy barátnőm készül férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőm készül férjhez menni, de tudok róla, hogy a "vőlegénye" csalja, sőt, ugy tűnik érzelmileg is kötődik egy másik nőhöz. Mit tegyek, elmondjam?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek ebben az esetben! A pasiról a dolgokat biztos forrásból tudom (nem velem csalja, mielőtt ez jutna vki eszébe), és nagyon sajnálom a barátnőmet, viszont nem akarok kavarógép se lenni!

HOgy a pasi miért akarja elvenni őt mégis...talán már nem tud visszatáncolni, nincs ereje szembenézni a dolgokkal, nem tudom...de fogalmam sincs, mit tegyek, mert megszakad a szivem a barátnőmért is, viszont félek attól is, hogy ha tőlem tudja meg, akkor rám fog haragudni...

Mivel nekem fontos az ő boldogsága, ezért foglalkozok a dologgal, nem azért mert nekem nincs életem, vagy kavarni aakrok, vagy ilyesmi (ugyhogy légyszi az ilyen jellegű válaszoktól kiméljetek meg)

A rendes válaszokat viszont nagyon-nagyon köszönöm előre is!!!


2016. ápr. 10. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Felesleges. Így csak te leszel a kavarógép. Hagyd főni őket a saját levükben.
2016. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy küldök a lánynak egy névtelen levelet, de félek, azt nem fogja komolyan venni... tudom hogy hülyeség, de már jobb nem jutott az eszembe
2016. ápr. 10. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Alapban azt mondanam, h ne avatkozz bele, mert en sem tennem alapesetben de itt eskuvorol van szo, ami nemileg megvaltoztatja a dolgokat. Ebben a helyzetben szolnek neki (ha csak jarnanak, vagy mar hazasok lennenek akkor viszont nem) mert ne menjen igy bele egy hazassagba, ez nem fair vele szemben.


Szerintem csak ulj le es mondd el neki, nyilvan ilyenkor altalaban a hirhozot, de amikor majd lehiggad es bebizonyosodik hogy igazad volt, utana halas lesz neked es visszater minden a regi kerekvagasba:-))


Ha telleg biztis forrasbol tudod, akkor nem vagy kavarogep, masreszt nem masok dontik el azt, hogy te mi vagy, hanem te magad:-)Sok sikert:-)

2016. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 90-ben született F.. ***** válasza:
6%
A csávóval beszélj.
2016. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem is a sráccal beszélj. Az a legkézenfekvőbb, és akkor kiderítheted az okát is.
2016. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Biztos jobban fájna neki, ha esküvő után derülne ki a megcsalás (és hogy te tudtál róla).

Többet és okosabbat nem tudok hozzászólni, ez tényleg egy tipikusan sz@r helyzet, és bárhogy is döntesz, vállanod kell a következményeket.

Nekem mondjuk egyetlen barátnőm van, 10+ éves kapcsolat, na neki biztosan szólnék hasonló helyzetben, mert van olyan a kapcsolatunk, hogy azonnal hinnénk egymásnak, és nem utálnánk a másikat a "rossz hírért".

Kevésbé szoros kapcsolat esetén viszont hosszasan tépelődnék én is.

2016. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a magam nevében nyilatkozhatok,én akarnám tudni.
2016. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapból én is azt mondanám, hogy ne avatkozz bele, de ha belegondolok, hogy mi lenne, ha az én barátnőmmel lenne ez és én tudnék a megcsalásról, akkor valószínűleg én is őrlődnék a dolgon. Azt gondolom, hogy szavakkal nem mész sokra, valami bizonyíték kellene. Esetleg, ha ismered a másik lányt, akkor érdemes lenne beszélned vele és meggyőznöd arról, hogy ha ő lenne a menyasszony helyében, akkor ő se lenne elragadtatva ettől a dologtól, ő is szeretné tisztán látni a dolgokat. Jó lenne rávenni, hogy ő maga mondja el a barátnődnek, hogy vele csalja a vőlegénye. Ő már így is, úgyis elveszíti a srácot, hiszen egy másik lányt akar feleségül venni, így veszítenivalója nincs azzal, hogy kitálal. Ha ez nem járható út, akkor viszont valami bizonyíték kell. Vagy más "tanúk" is megteszik.
2016. ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Meknes ***** válasza:
0%
Ez nagyon nehéz kérdés...én mondjuk szeretnék róla tudni,bár úgy érzem,hogy tudnék is róla ha a párom máshoz kötődne.Azt nem értem,hogy barátnőd miért nem veszi ezt észre?Nem hiszem el,hogy egy kicsit sem sejti vagy érzi hogy hárman vannak ebben a szerelmi történetben.Én azt hiszem nem szólnék neki mert a végén még rám haragudna és én lennék a rossz.Hagyd őket,éljék úgy az életüket ahogy akarják.Szerintem nem tudsz barátnődön segíteni.Én unokanővéremmel jártam így.Esküvője napján a férje ki akart kezdeni velem.Valamint esküvője délelőttjén még egy örömlánynál is járt.Most mondtam volna el unokatestvéremnek?Úgysem hitt volna nekem mert nem látott a szerelemtől.Összeházasodtak,10 évig voltak együtt,gyerek nem született.10 év után elváltak és mindegyik új életet kezdett.A mai napig nem mondtam el unokanővéremnek hogy mi történt az esküvője napján.Nagyon nehéz volt így végig játszani a ceremóniát de én akkor a hallgatás mellett döntöttem és most is ezt tenném.
2016. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan szólnék, ha tényleg biztos forrásból tudnám, mivel fordított esetben én is ezt várnám el a barátnőmtől. Sokkal rosszabbul esne, ha kiderülne, hogy tudta, de mégsem szólt nekem. Biztos hogy nem haragudnék a hír közlőjére, mivel ő nem tehet róla és segítő szándékkal teszi. (persze el tudok képzelni olyat is, hogy valaki direkt élvezi hogy szenvedni láthat, de ezt egy barátnőről nem feltételezem.)

Képzeld el a fordított esetet, hogy te mit szolnál ha téged csalnának.


(off: nekem anyukám szólt, hogy látta az exem egy csajjal gyanúsan jól érezni magát kettesben, mikor egy darab lány barátja sem volt. természetesen nem haragudtam rá, hanem örültem, hogy megtudtam és az exem nem tudott becsapni és párhuzamosan szeretőt tartani mellettem.)

2016. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!