Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy házaspárról van szó. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katrina79 kérdése:

Egy házaspárról van szó. A feleség kap egy levelet egy közösségi oldalon egy ismeretlentől, hogy megcsalja a férje és hogy viszonyt folytat egy másik nővel, s hogy kitálalni készül a lány. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Kérdés az, hogy szerintetek mi a helyzet, ha egyik napról a másikra mindketten törlik az oldalukat? A feleség homokba dugja a fejét? Ezt nem értem. Balhé lehetett? Vagy egyszerűen nem akar tudomást venni a tényekről? Ártatlan viccként értelmezi ezt vagy nem? Szerintetek? Köszönöm a választ.
2013. júl. 25. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz mások dolgaival..:D
2013. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ma elméleteket lehet gyártani, csámcsogni, de ugye nem gondolod, hogy csak így az éterből megszüljük neked a valóságot. A férj valóban csal, vagy csak rágalom? Lehet azért törölték magukat, hogy ne kapjanak ilyen leveleket.
2013. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 One more please! válasza:

Arra tuti jó hogy bogarat ültessen a fülébe. Meg kellene várni azt a kitálalást,ha meg elmarad akkor ha nem is direktbe de rá lehet kérdezni.

Ha rendben van a házasság akkor nem hiszem hogy megtörténne a dolog.

2013. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hadd találjam ki: te küldted a levelet a facsén.
2013. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az a ri@anc aki viszonyt folytat 1hazas emberrel..hanem az aki bekopi(alt. betegesen,elvezetbol)!na az ilyen 1...
2013. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok az harmadik és igaz a történet. "Csak" kihasználtak és sértve érzem magam. Nem lenne baj, ha a feleség megtudná az igaságot, és nem lenne ilyen vak. (Még házasságuk előtt is többször megcsalta a férj a feleségét) Nem akartam én beleszólni, csak bosszant a helyzet, hogy minden megy tovább ugyanúgy náluk. A csaj eltartott, babát akar (de nem ment még eddig) és valahogy nem akarja észrevenni, hogy férje kicsapongott.
2013. júl. 26. 10:22
 7/10 A kérdező kommentje:
No meg a többi nő nevében, akit átvert, az ő nevükben megérdemelné, ha náluk kiderülne a dolog.
2013. júl. 26. 10:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval dobott a nős pasid, és úgy akarsz bosszút állni, hogy felrobbantod a házasságát, persze te ezt "feleségmentő akció"-ként tálalod. Szerintem szállj le róluk, és ne avatkozz bele mások magánéletébe.
2013. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mégis azért jó lenne valamilyen bosszú, én beleestem. Szerintetek mégis mit lehet tenni, hogy szenvedjen úgy, mint én? azt hogy felejtsem el, az nekem kevés.
2013. júl. 26. 11:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindezt megelőzhetted volna, ha visszafogod magad, és nem fekszel be nős pasi ágyába.....


ha ilyenbe futok bele, szinte én szégyellem magam, hogy én is a női nemhez tartozom. gusztustalan.

2013. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!