Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt, vagy lesz valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, vagy lesz valakinek örökcsokra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyet csinálni magamnak, de nem tudom, hogy ebben az esetben a vőlegény és a többiek virága is ilyen szükéges hogy legyen?


Linkeltem milyenre gondoltam


[link]


2016. ápr. 18. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az élő virág ezerszer szebb. Mennyibe kerül egy ilyen egyébként? Nem hiszem hogy a tobbiek megalarnák tartani de akkor már mind legyen ilyen ha ragaszkodsz ehhez.
2016. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha a neten vesze, akkor egy csokor olyan 5000 körül van. MIvel én csinálnom így az összes virág kijönne 8000 ből maximum. Sajnálom az élő virágokat, szerintem az pocséklás. Ha valaki nem szeretné megtartani akkor majd visszaadja:) Vagy eladja. Én szivesen bíbelődöm ilyenekkel
2016. ápr. 18. 16:58
 3/12 anonim válasza:
100%
Én is ilyet szeretnék, de én rendelni fogom. Ha van kézügyességed akkor biztos hogy szép lesz
2016. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A te esküvőd, te adod a virágot, így te döntöd el, hogy a többieknek milyen legyen. Szerintem jobban néz ki, ha egységes. Utána meg mindenki azt csinál vele, amit akar, nem? Az élő virágot is egy hét után már ki lehet dobni, ezt meg legalább meg lehet tartani, ha tetszik valakinek.
2016. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szépek :( de ha neked tetszik, akkor sok boldogságot vele.


Az élő virág valóban ízlésesebb, most mindegy, hogy x ezret élőre vagy x ezret örök csokorra. Van aki tényleg meg fogja ezt venni majd tőled? Különben ugyanott tartasz...

2016. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A másik, hogy sajnálod a virágot. A műanyag gyártásból származó környezetszennyezést azt meg nem? Az élő virág legalább természetes körforgásban van a szerves élettel, nem úgy a műanyag :)
2016. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik akkor legyen mind ilyen. De akkor már a dekoráció is hogy egységes legyen. Sokkal olcsóbban jössz ki. Sol boldogságot.
2016. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme. Takarítani se lehet rendesen, csak csúnya lesz, aztán majd rakod ide-oda, mert sajnálod kidobni, de csak egy nagy ronda porfogó maradt már belőle.
2016. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem. De csak akkor csináld, ha tudod hogy kell. Ezek a netes írások meg videók jók, csak nagyon nem olyan lesz akkor meg felesleges pénzkidobás. Facen van egy Örökcsokor nevű oldal, szépeket csinál olcsón kitűzőkkel, de ngyon sok ezzel foglalkozó van még. Igen, ha a csokrod örök, a kitűzők is azok legyenek. Én kintről rendeltem a csokrom az volt 2500 illetve itthon 5 kitűzőt 1 karszalagot szintúgy 2500ért postával. Meseszépek, egyediek és különlegesek :)
2016. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó. Megbizom magamban a kreativitásokban es a kezugyessegemben. Gyakorolok sokat, nem egyből a konkret darabokat keszitem el. Megnyugtat hogy van akinpozitivan gondolkodik erről. Rendeltem próbaképpen en is külföldről, de nem olyan volt, mint a képen így ki dobott pénz.
2016. ápr. 23. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!