Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb. félidős terhes leszek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. félidős terhes leszek az esküvőm napján. Milyen ruhát tudok majd felvenni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék királykisasszonyka ruhát. Ráadásul tél lesz még. Van várandós kosztum kölcsönző?
2007. nov. 13. 11:51
 1/7 anonim válasza:
100%

Budapesten van igen, én 7 hónaposan mentem férjhez, de fehér ruciban:) Mégis csak egyszer csinál ilyet az ember, meg templomi esküvőnk is volt..., és nem is nagyon látszott pedig nem is takarós ruciban voltam. de akármennyire látszott volna nem érdekelt volna, hisz nem is volt titok:)

De pesten ha jól tudom van direkt kismama esküvői ruha és alkalmi ruha kölcsönző, ott nem csak "királylány" ruhák vannak.

2007. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
A kérdés jó, én is 20 hetesen megyek férjhez jauár elején. Nem tudom, mit vegyek fel, mert csak szűk körü polgári szertartás és családi vacsora lesz. Én sem tuodm, van -e valahol kosztümkölcsönző, de engem is érdekelne (Győrben)
2007. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Sok boldogságot kivánok a kérdezőnek és az egyik válaszadónak is egyaránt. Szerintem legyetek fehér mennyaszonyiban hisz ez egyedi alkalom az életben(reméljük). Illik, nem illik érezdd kényelmesnek és szépnek magad benne!
2007. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én szeptember közepén mentem férjhez, pont 20 hetes voltam akkor. a ruhám nekem sem királylányos volt, hanem egyszerű hófehér, kis abronccsal. félidősen jó lesz rád a ruha, ami a szalonokba van. annyira nagy pocakod még úgysem lesz, hogy ne férj a ruhába bele. rám is jó volt egy egyberészes ruha. amúgy a szalonokba van bunda is a ruhához. de egy fehér vagy bézs estélyi is megteszi , ha nem akarsz menyasszonyi ruhát.

2007. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Sziaztok!

Nekem 5 hét múlva lesz az esküvőm és addigra pont 16 hetes leszek. Én is aggódok a kiválasztott ruhám miatt, de szerintem még simán beleférek majd....Szerintem 20 hetesen is jó kell, hogy legyen egy sima kölcsönzős ruha is, mivel azokból min. 20 cm-t ki lehet engedni.

gratula a babához és sok boldogságot!!!!

üdv. 11 hetes kismama:)

2007. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom mostanában sokan házsodunk pocakkal...

Mi is januárra tervezzük,és most 14 hetes vagyok.Kb 20 hetes leszek ekkor.Bár mi szűk polgári esküvőt szeretnék.Kosztüm, öltöny, család, "Igen!""Igen!", ebéd, és ennyi pont elég is. Amúgy sem akartunk nagy esküvőt,ez a fehérruhás,holnapután is lakodalom,ez nem a mi világunk,meg páromnak már volt egy és a gatyáját is ráfizette a kedves exnejére.

Amúgy egy rendes kosztüm is jó lesz akkor még rád.Meg a szalonokból is válogathatsz nyugodtan,hiszen nem csak botsáska menyasszonyok vannak,és így azokat a ruhákat is méretre lehet állítani.

2007. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
szerintem nyugodtan válasszolyat ami tetszik én most 4 honapos vagyok de szinte még alig hiztam valamit a rendes ruháimat hordom
2007. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!