Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi van akkor ha mondjuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha mondjuk a vőlegény hagyja ott a menyasszonyt az oltatnál vagy esetleg fordítva? Ilyen előfordulhat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármi előfordulhat.
2016. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lesz esküvő értelemszerűen.
2016. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok olyan gazdag hogy ilyennel szórakozzak,de előfordulhat persze. Ha lesz esküvőm, már most biztosra tudom,ki lesz az,aki ott próbálja majd megakadályozni hogy férjhez menjek,és saját magát ajnlja fel.. Hahh.. Kettő is van ilyen! De tuti nem hagynám ott a "férjem " senkiért az esküvő alatt.
2016. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy paraszt aki ilyet csinál, de biztos történt már ilyen.
2016. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2hete szóltak, h most hétvégén mégsem lesz esküvő. Oltárnál otthagyós sztorink még nem volt, pedig esküvős szakmában dolgozok. Olyan viszont volt, aki használta az esküvő után közvetlenül benyújtható egyszerűsített válás lehetőségét.
2016. máj. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

esküvői szalonban dolgozok, bármi megtörténhet. és történik is. :D olyan esetünk volt már, hogy az esküvő előtt 3 héttel jött a menyasszony anyja, hogy sztornó az egész, mert a pár annyira összeveszett, hogy szakítottak. volt olyan, hogy 2 hónappal a nagy nap előtt fújták le az egészet. de olyan is volt, hogy a leánybúcsú alatti turpisságok derültek ki, így 1 héttel a nagy nap előtt fújtak le mindent. néha filmbeillő, de bizony megtörténnek ilyenek. :)

olyanról, hogy az oltárnál lépne le az egyik fél, még nem hallottam, de az már azért elég durva. nem is értem az olyanokat, ha nem szereti, minek az esküvő? rengeteg idő, pénz és energia az egész, és mindezt azért, hogy a lagzi kezdete előtt 1 órával nemet mondjon?

olyan is volt már, hogy eljegyzés után 1 hónappal szakított a pár. bár az még mindig jobb (már a pénz részét tekintve; nyilván fájó dolog), mintha többszázezres veszteség lenne a 2 családnak.

2016. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!