Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy zajlik a leány és legényb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik a leány és legénybúcsú, ki fizeti?

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy képzelem el, hogy ha magadnak szervezed, akkor te állod, vagy elosztjátok a meghívottakkal a költségeket, ha meglepetés az érintettnek, akkor meg azok, akik szervezik.
2016. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

A szervezők.


Ha te szervezed és lesz striptease, akkor hívj meg engem is!

2016. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szervezők fizetik, feltéve, hogy meglepi. Az hogy hogyan zajlik, igény kérdése. Nekem nem tetszenek a feladatozós lánybúcsúk, ezért megmondtam a testvéremnek, hogy ha egyszer lesz, akkor én inkább gokartozni, paintballozni, wellnessezni szeretnék. Vagy akár szabadulós szoba stb. Este meg lehet egy kis koktélozás, de semmiképp nem szeretnék petrezselyemárulós, telefonszámgyűjtős feladatokat.
2016. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lány barátnői szervezik, és ők is állják a költségeket. Természetesen azért az ünnepelt el szokta mondani az elején, hogy milyen típusú összejövetelt szeretne. Hiszen van, aki bevállalósabb, vagy szereti a klasszikusnak mondható feladatokat (férjismereti teszt, ivós játékok, idegen férfiak leszólítása az utcán, stb.), más meg nem, csak valami szolidabbra vágyik, mondjuk beülni valahova és beszélgetni egyet. Bár ha tényleg közeli barátnők szervezik, akkor ezeket feltétlenül mondani sem kell, hiszen ismerik már annyira. A fentiek rögzítése után viszont alapvetően a barátnők szervezik az egészet, és az ünnepelt csak egy meghívót kap közvetlenül előtte, hogy hova kell mennie, és ott derül ki a számára, hogy konkrétan milyen feladatok lesznek.
2016. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A résztvevők állják a költséget, ilyenkor a menyasszony semmit nem fizet, még a menyasszony etetését és itatását is a barátnők állják. Legalábbis az enyémen is így volt, meg azokon is, amiken vendégként voltam. Mindig, mindent mi (a barátnők) fizettünk.
2016. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!