Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lesz e valakinek Szeptember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz e valakinek Szeptember 3. an az esküvője? Csak úgy kivancsiságból. Nekünk akkor lesz plusz még egy ismerősömnek. Hol tartottok az előkészületekbe?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 22:55
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
:) :) Ide írom a mosolyfejeket, mert a kerdesbe nem engedte !! :)
2016. jún. 5. 22:55
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
:) :) :) :)
2016. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
?? :D
2016. jún. 5. 23:45
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőméknek is meg férjem közeli rokonának is akkor lesz, két nem szomszédos megyében. Nem tudjuk még, hogy megyünk hova mert mind a kettőre szeretnénk, ráadásul akkorra már kisbabánk lesz.

Barátnőmék már minden nagyobb dolgot elrendeztek (szolgáltatók lefoglalása, ruha, vendéglista) , a rokont nem tudom.

2016. jún. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Huha :/ ha ide nem mentek az a baj, ha oda akkor az...esetleg egyikre sem, ha mar a pici is meglesz, szerintem ezt meg is lehet erteni, gratulalok a picikehez, jo egeszseget!! :)
2016. jún. 6. 09:05
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is szept. 3 :D

Minden nagyobb dolog van, apróságok hiányoznak és a meghívó szétosztása :D ti hogy álltok?

2016. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ugyanígy :) a meghívó mar megvan csak szét osztva nincs, de ugy gondolom ebbe a hónapja kivisszük aztan jelezzenek vissza,ki jön ki nem :) sminkes nincs még :)
2016. jún. 7. 12:08
 8/19 anonim ***** válasza:

igen igen, nekem is megvannak, kis átalakítás még vár rá, de ebbe a hónapba mi is szeretnénk kihordani, megnyugodtam, hogy még akkor nem vagyok elkésve, mindenhol azt olvasom, hogy 3 hónappal előtte kell :D De akkor még belefér!

Sminkesem szerencsére van.

Arany szalvétát, hosszan égő gyertyát, asztali futót kell még szereznem :)

2016. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömnek augusztus 6-an lesz, ma kaptunk meghivót, igy akkor csak nem vagyunk elkèsve !! :) Igen a meghivó nekünk sincs mèg befejezve, de az már a legkevesebb !! :) A diszíteshez meg en sem vettem meg mindent, aranyszinu lesz a szekszoknya, foaszralra asztalszoknya, masnik a szekre :)
2016. jún. 7. 22:09
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor jó! Nekem meg vannak a meghívók, csak a méretével vannak problémáim, de orvosolható!

Juj nekünk is arany dekor lesz! Arany székmasni, asztalfutó stb. :)

Megkérdezhetem melyik megyébe lesz a lagzi?

2016. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!