Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsiságból kérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból kérdezem tőletek: mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a gyerekem apja szóban lemondott a gyerekéről, ősszeállt egy korombeli egyedüálló anyával, akivel hónap után eljegyezték egymást, most pedig kiposztolta egy közösségi oldalon is! Szánalmas húzásnak tartom, azt hiszi meg tud vele bántani, pedig csak nevetség tárgyává válik a szememben!
2016. jan. 2. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy egyszeruen veletek nem akar lenni, talalt masik csaladot ahol jobban erzi magat? Miert nevetseges ez?
2016. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mi értelme annak, hogy te vele foglalkozol? Nincs jobb dolgod? Ez nem nevetséges véletlenül, ahogy viselkedsz?

Ha nem vagytok együtt, akkor mit érdekel, hogy mit miért csinál?

2016. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 omba ***** válasza:

Nem biztos, hogy téged akar bántani.

De mi az, hogy lemondott a gyerekéről, - olyan műfaj nincs.

Egyszer aláírta az apaságit, akkor bitmony komoly kötelezettségeket vállalt magára. A gyereked érdekében azokkal kell foglalkoznod!

2016. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
első kettővel nem értem egyet. senki nem örülne egy ilyennek. a gyerekéről legalább anyagilag gondoskodnia kellene, a pár honap utáni eljegyzés pedig soha nem optimális, nem hogy egy már "családos" embernél.
2016. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"talalt masik csaladot ahol jobban erzi magat"


hát ez nem igy működik, hogy csinálok egy gyereket , aztán keresek egy másik családot magamnak. nem koloniában élünk.

2016. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem ismerte el az apaságot, így semmilyen írásos megállapodás nincs közöttünk!!! Fizetni fog, mert a német állam fogja rá kötelezni, vagy ha magyarországra hazaköltözik, akkor meg a magyar államon keresztül fog fizetni, hiszen az a pénz nem engem, hanem a gyereket illeti.
2016. jan. 2. 18:02
 7/18 Missi_Key ***** válasza:
ha nem ismerte el az apaságot, te meg nem akarod sajátpénzből nevelni, miért nem vetetted el?
2016. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mert nem vagyok hülye és mert megtehetem, hogy tőle függetlenül is fel tudom nevelni saját pénzből, ezért is vállaltam be!!!

Nem szorulok az ő "pénzére", ami nincs is neki, merthát egy fillérje sincs, inkább elissza, mint hogy fizessen!

2016. jan. 2. 20:14
 9/18 anonim ***** válasza:
nem értek itt pár embert. hogy a fenébe ne esne ez rosszul valakinek.
2016. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Mért csináltattad fel magad egy alkesszal? Minden rosszindulat nélkül kérdezem.
2016. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!