Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándékba szánt pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándékba szánt pénz csomagolása ötletesen?

Figyelt kérdés

Pénzt kért nászajándékba az ifjú pár, de borítékban adni olyan snassz szerintem. Arra gondoltam, hogy saját kezűleg dekupázsolok egy teásdobozt, megtöltöm teafilterekkel és némelyik filter helyére beleteszem a pénzt. Ez milyen ötlet lenne?

Egyéb ötletetek lenne?



2016. jún. 7. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Pénzről van szó, nem kell megvariálni. Add oda, és kész.
2016. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Oh, ez nagyon jó, vagy pl amit mi kaptunk az egyik barátomtól: egy doboz szépen becsomagolva. A dobozban egy spakli, egy pár munkavédelmi kesztyű, a kesztyűk ujjába beledugva a pénzköteg:D
2016. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez nehéz kérdés.. Nekem van egy zseniális teás dobozom és egy olyan doboz, amit készíteni akarsz csak lom lenne.

Ugyanakkor imádjuk a régi fém teás dobozokat, gyűjtjük őket, és ha ilyenben kapnánk, akkor nagyon örülnénk.


Volt olyan pár, akik a perselyeket gyűjtötték és abban kapták.

Láttam már színes tetejű kajás dobozban átadva. Ennek is megvolt a sztorija.

Unokahúgom esküvőjén pedig két hatalmas 5 literes üveg volt megtöltve lekvárral és zsírral. Azokon belül pedig volt egy kis befőttes üveg, amibe a pénzt rakták. A baráti társaság gyakran összejött disznóvágásra és nagy lekvárfőzésre.

Mi most megyünk egy esküvőre és mivel a pár nagyon szeret olvasni, ezért könyveket veszünk neki és abba rakjuk a pénzt..aztán majd szólunk nekik, hogy ügyesen lapozgassák.


Tehát ezeket is valamilyen személyes formába kéne önteni, különben a teás doboz is csak sablonos lesz. Ebben viszont mi nem nagyon tudunk segíteni, te ismered őket.

2016. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És ha nem veszi észre, hogy belerejtetted a lóvét? Ott áll x ideig a szekrényben, aztán kidobja?
2016. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Csak szólj hogy óvatosan bontsák ki. Én örülnék ilyennek. Jó ötletnek tartom még a gazdálkodj okosan társasba a játékpénz helyére, vagy fényképalbumot és a képek helyére pénzt, perselyt pénzzel, de ha neked vam kézügyességed akkor ez tök jó amit írtál.
2016. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyilván mikor az ember odaad egy ilyet és nem egyértelmű, akkor jelezni kell.


Mi egyrészt a könyv első lapjaihoz tesszük a pénzt és oda is rögzítjük szépen, hogy ki ne essen. Meg fogják találni, mivel mi is úgy adjuk át nekik.


Ha doboz, amiben nem csak pénz van, akkor arról szintén valahogy szólni kell.


Azért ez nem atomfizika.

2016. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Természetesen jelezzük, hogy óvatosan igyák meg :D
2016. jún. 7. 14:17
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Váltod 500asokra, hogy súlya legyen, oszt odaadod egy nokiás dobozban xD
2016. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Remélem, jó a link, külföldön nagyobb divat úgy adni pénzt, hogy csinálsz belőle valamit, nem csak borítékban.

Van benne kis humor, kreativitás, és ami nekem a legfontosabb: hogy személyes, dolgoztál vele, és gondoltál rájuk.

Ugyanis az ajándékba kapott pénznek az egyetlen hátránya, hogy személytelen.

Így már rögtön nem az!

[link]

2016. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Váltsd fel aprópènzre amit adni akartok es tedd egy üveg mèzbe..na jó ne, szerintem a boritek teljesen jo.
2016. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!