Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet kedvesen de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kedvesen de egyértelműen a rokonok és barátok tudomására hozni, hogy nászajándékba pénzt szeretnénk?

Figyelt kérdés
Hiszen évek óta együtt élünk, mindenünk megvan! (Persze úgy, hogy ne tűnjünk bunkónak vagy pénzéhesnek!)

2014. febr. 3. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

így

ma már sokan írják be a meghívóba, hogy a nászútra gyűjtenek

2014. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Már a meghívóba is bele szokták írni? Jó rég voltam esküvőn!!! :) Köszi
2014. febr. 3. 22:57
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Igen, a bunkóbbja már beleírja a meghívóba is...
2014. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de a bugyuta, kínrímekbe foglalt versikéktől kíméljétek meg a rokonokat, ismerősöket.
2014. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem kerek-perec. Mi megmondtuk, hogy megvan mindenünk, ne fáradjanak az ajándékvásárlással. Bár így is kaptunk egy-két kacifántos ajándékot, de szerintem itt nem mi voltunk bunkók, csak ők szerettek volna ingyen enni-inni egy lagziban cserébe az otthon elfekvőben levő felesleges cuccaikért. Adják oda a pénzt, amit az ajándékra szánnak, és akkor senki nem sértődik meg. Aki ennek ellenére ajándékot vesz (vagy talál otthon valami neki nem kellőt), az magát járatja le. Én így gondolom. Egy párnak az esküvőjén tiszteljük már meg őket azzal, hogy mindent úgy csinálunk, ahogy szeretnék, hisz ez az ő napjuk.
2014. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Csak kunyerálós versikét ne tegyetek a meghívoba mert annál cikik szerintem nincs. Aki megkérdezi annak őszintén válaszoltok, aki meg nem kérdezi meg az kunyerálós versikére sem fog mást adni mint amit akar.
2014. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

"csak ők szerettek volna ingyen enni-inni egy lagziban cserébe az otthon elfekvőben levő felesleges cuccaikért."


De akiről ilyent feltételezel azt egyáltalán minek kell meghívni?

2014. febr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Rokonok között is van bunkó, hogy csúnyán fejezzem ki magam. És mégis meg kell hívni, mert csak a vita lenne belőle, ha nem tennénk. És volt is, akitől mindazok ellenére padlóvázát, krumpliszeletelőt és rettenet étkészletet kaptunk, hogy megbeszéltük a pénz témát. Ők meg csak azért is ajándékot adtak. Van, aki a saját szarát megenné, annyira sóher a mi családunkban, ez van.
2014. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Pont ezt írom, semmi értelme megbeszélni mert aki nem akar azt adni az megbeszélés után sem fog azt adni, akkor meg minek égessem a pofámat.

(Krumpli nyomónak mondjuk én örülnék, két hete nézegetem a boltba de sehol nincs)

2014. febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Figyu, olyan rokon, akit meghívsz, nyilván közel áll hozzátok, és ismer titeket. Akkor tisztában van azzal, hogy akik évek óta együtt élnek, azoknak nem kell tárgy, az árával inkább tudnak mit kezdeni. Egyébként a normálisabbja úgyis rákérdez, mit szeretnétek, amikor átadjátok a meghívót. Aki meg nem, vagy olyan, az úgyis a tesco gazdaságos ló..t fogja megvenni, ha direkt a szájába rágjátok a kívánságot (pl. mert azon nincs kerek-perec ráírva, hogy mennyi volt, de nagy mértre, tehát mutatós vagy esetleg szégyelli, hogy nem tudná az "elvárt" összeget beletenni a borítékba, az inkább vesz egy albumot vagy a fene tudja, esetleg tényleg valami személyeset szeretne, ami megmarad), vagy leragadt a középkorban, és nem hajlandó változtatni a nézetén.
2014. febr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!