Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vacsorához átöltözzek menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vacsorához átöltözzek menyasszonyi ruhából, ha szoptatok?

Figyelt kérdés

Hátul fűzős ruhám van és egy babám aki akkor lesz 7 hónapos, elsősorban szopni fog még.

Szertartás és vacsora lesz.

Eddig 1x etette más lefejt tejjel, addig ugyan lehet gyakorolni, de ha nem is szoptatom muszáj lefejni a tejem ha nem akarom eláztatni a ruhám - ennyi erővel viszont akár szoptathatnék is.

De mindkét esetben tejes lehet a ruhám és kényelmetlen is félig leszedve.

Az "igazi" ruha csak a szertartáson legyen rajtam, vacsira vegyek fel egy "szoptatós" ruhát? Nem lenne fura? Mennyire szokás ez ( menyecskeruhán kívül)?



2016. júl. 1. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél fel! Inkább mások véleményére adnál, minthogy táplálékhoz jusson a kicsi? :)
2016. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ő mindenképpen kap, ha a szertartás közepén éhezne meg ott lesznek a mamák, az étteremben is biztos lenne jelentkező aki pohárból megetetné - csak hogy én a nagy napon ne fáradjak.

Na de kidurrani se akarok, szóval 1-2x mindenképp vetkőzni kéne.

2016. júl. 1. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos úgy akarnám a helyedben megoldani, hogy rajtam maradjon a ruha:)
2016. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha átveszem, akkor a rendes ruha talán 1-2 órát lenne csak rajtam, utána valami fehér vállpántos nyári ruhára gondoltam.

Csak hát nyilván az ember szeretné tovább hordani "a ruhát". Ami előbb megvolt mint a gyerek, csak terhes lettem közben és inkább elhalasztottuk.

Vagy a férjem szerint hagyjam azt a ruhát és keressek szoptatásbarát menyasszonyi ruhát.. de milyet?

2016. júl. 1. 14:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Leendő férjem :-D
2016. júl. 1. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
miért nem használsz melltartóbetétet? én tuti nem venném át a ruhám, egyszer lesz csak rajtam életemben, ki akarnám élvezni.
2016. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha már lenne babám nem az.roznék levenném. Nem furább semmivel mint amúgy felvenni ha már baba is van. A koszorúslányaim vacsora után átöltöztek mert nem bírták.
2016. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Használok betétet, de még a Lansiloh is képes megadni magát, meg egyébként se kényelmes két feszülő dinnyével vacsorázni.

Lehet nézek valami pótruhát, elviszem és meglátom mi lesz, max az étteremben veszem át.

Egyébként is amilyen béna vagyok biztos leeszem csokitortával vagy beakadok valamibe :-D

2016. júl. 1. 16:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan leveszik a hátul fűzős ruhát még pisiléshez is, eltűnhetsz nyugodtan a fejés/szoptatás idejére, aztán visszahuppanhatsz a ruhádba. :) én a kényelem miatt 2részesben voltam és szoknyát cseréltem este. Senki nem szólt be miatta, pedig nem volt olyan erős okom erre, mint Neked a ruhacserére. A nagy kérdés, hogyTe hogyan érenéd magad jobban.
2016. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!