Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn a tanút hova illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn a tanút hova illik ültetni?

Figyelt kérdés
Jővőre lesz az esküvőnk de kicsit gondba vagyok ezzel hogy kit hova illik ültetni. A tanúm a koszorúslányom is lesz egyben.

2016. júl. 4. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Függ az asztalok elrendezésétől, milyen rokonsági viszonyban vagytok, stb. Nálunk mindkettőnknél testvér volt a tanú, ők ültek közvetlenül mellettünk.
2016. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Barátnőm lesz.

Lesz egy főasztal és onnan u alakban a többi.

2016. júl. 4. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van hely a főasztalnál, akkor ülhetnek oda, de ez nem kőbe vésett szabály. Pl ha egy barát a tanú, nyugodtan ülhet a baráti kör többi tagjával egy asztalnál, vlsz jobban is érezné magát.
2016. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Székre!
2016. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most voltam esküvőn, tanú voltam. Nekünk van egy közös nagyobb baráti társaságunk, ezért közéjük ültettek. Viszont a másik tanú a vőlegény testvére volt, így ő a párral ült egy asztalnál a családdal.
2016. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vacsinal ez szerintem nem szamit.Oda ahol a tanú a legjobban erzi magat.
2016. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem közeli rokon, ezért nem kell a főasztalhoz ültetni. Oda családtagokat szoktak ültetni.
2016. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában vagy rögtön a pár mögött ülnek a tanúk, vagy kicsit hátrébb, az első sor szélső székén.
2016. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Középen ül a pár, tőle jobbra/balra az örömszülők, testvérek, tanú, aztán a rokonság, baráti társaság. Én mondjuk a bátyám tanúja leszek most, hozzá képest a 3. széken fogok helyet foglalni a főasztalnál (köztünk a szüleink).
2016. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!