Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha nem akarok senkit meghivni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok senkit meghivni az eskuvore akkor mi van a tanukkal? Nem lehet megkerni vkit a hivatalban?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 ismerőst csak oda tudsz rángatni aláírni a papírt. De lehet meg tudsz győzni idegeneket is, bár én marha kínosan érezném magam, ha vadidegenek esküvőjén én lennék a tanú...
2016. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindent lehet. Két hajleszt is lefizethetsz akár. Vagy ki is hagyhatod a szertartást, nem kötelező a papír az együttéléshez.
2016. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aha..csak akkor rogton megsertodnek azpk az ismetosok es csaladtagok akiket nem hivunk.
2016. júl. 26. 21:41
 4/11 A kérdező kommentje:
De szeretnenk osszehazasodni csak felhajtas nelkul. En hanyok a giccstol az eskuvo meg arrol szol.
2016. júl. 26. 21:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalban odaáll két ember, nem gond.
2016. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért szólna a giccsről az esküvő? Arról szól, amiről akarod. A szertartás után olyan lagzit tartasz, amilyet akarsz. Ha nekem lesz egy esküvőm, az nem lesz giccses. Egy tanyán tartom majd, és mindenki fürdőruhában, farmerben, pólóban, rövidgatyában, tangapapucsban, tornacipőben bulizhat. Bográcsozás lesz, piálás, és semmi kötelező program, képmontázs, menyasszonytánc meg hasonló baromságok. Szállás sátorban a helyszínen, vagy valahol az épületben hálózsákban. Csak buli, kaja, amit hoznak, vagy amit csinálunk, pia, tánc, lazulás. Akinek nem jó így, az ne jöjjön. Lenne pénz puccos lagzira a Mariottban is, de nem vágyom rá.
2016. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A polgari eskuvohoz is kell tanu.


Mivel mar 10 eve egyutt vagyunk nem latom ertelmet tulfenyezni a dolgot. Meg nem szeretem,ha kozeppontban vagyok,sirnak,gratulalnak,fenykepeznek...brrr..

2016. júl. 26. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Áthívják a titkárnőt meg a takarítónőt az anyakönyvvezető irodájába. Vagy az utcán megkérsz két tetszőleges embert, szánna-e rátok 10 percet az életéből.Vagy behívsz 2 hajléktalant cserébe fizetsz nekik egy ebédet/veszel egy üveg vodkát.
2016. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tökre örülnék annak ha az utcán letámadnának, hogy legyek a tanújuk :D
2016. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szóltok és az anyakönyvvezető hoz két kollégát. Hidd el, nem ti lesztek az elsők ilyen kéréssel 😃
2016. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!