Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg a Sátán szülötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a Sátán szülötte vagyok, amiért nem akarok lagzit?

Figyelt kérdés

A nagyszüleim, szüleim, unokatestvéreim, keresztszüleim mind (de tényleg MIND) fel vannak háborodva azon, hogy én nem akarok táncolós, dínom-dánom lagzit.

Anyagilag nem mondom, hogy nem engedhetnénk meg, mert a szüleim akaják fizetni (az a bajuk, hogy az unokatesómnak 200 fős esküvője volt, amit az ő apja, az én nagybátyám és ők úgy érzik, hogy nem adnának meg nekem mindent ha nem fizethetnék ki számomra az ugyanilyen kaliberű esküvőt). Szóval anyagilag nem lenne gond, de nem akarok elherdálni milliós (de minimum több 100ezres) összeget valami olyan rendezvényre, amihez marhára nincs kedvem.


1.Nem akarok idegen embereket meghívni, akik "rokonok", engem nem érdekelnek, sosem találkoztam velük, kb csak a nevüket tudom. A páromnak pedig alig vannak rokonai.

2. A vőlegényem és én is utálunk táncolni, még a saját szalagavatónkon sem táncoltunk.. Mindketten marha ügyetlenek vagyunk és kissé kínos lenne.

3. Nagyon válogatósak vagyunk mindketten (én nem eszek húst, ő nem eszik sajtot, tejtermékeket) szóval rengeteg féle kaja kéne, hogy neki is, a násznépnek és nekem is jó legyen.

4. Templomi esküvőt egyáltalán nem akarok.

5. Habos-babos ruhaköltemények nem vonzanak. Egy letisztult, csontszínű alkalmi ruhát szeretnékviselni az anyakönyvvezető előtt. Kb. 30 ember lenne, akiket meghívnánk és lenne utána egy vacsora mondjuk, beszélgetéssel, egy étteremben, ahol mindenki rendelhet azt, amit akar vagy kérünk előre tálakat és akkor nem kell az ilyen pogácsa, olyan töltött káposzta, ilyen rántott hús, második vacsora, harmadik vacsora stb.


Ezt szépen előadtam a rokonságnak is, akik teljesne ki vannak akadva, hgy ez milyen rossz, ők bulizni akarnak, meg akarnak minket ünnepelni és hogy mi(!!!) ünneprontók vagyunk és passzívk meg antiszociálisak.

Természetesen a nagyszüleim az egyházi esküvő hiányától is majdnem dobtak egy hátast, de ez mellékes.


Jogosan érzem megbántva magam? Nem a páromról és rólam kéne szólnia az esküvőnek? -.-



2015. dec. 7. 15:51
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
szülötte*
2015. dec. 7. 15:51
 2/27 anonim ***** válasza:
14%
Nálunk se volt! Nekunk oda adták a pénzt én meg el casinóztam. Ennyi történt. Majd megnyugszanak ne agódj.
2015. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedjetek nekik akár mit mondanak,akàr hogy is haragszanak,vágják a fejeket,ez a TI napotok lesz és csak ti dönthetitek el,hogy mit szeretnétek.

Ne azért legyen már olyan eskűvötök amit nem szeretnétek,mert ők bulizni akarnak :D

2015. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

1. A TE eskövöd, ezért a TE igényeid a fontosak.


2. Egy NAGY lakodalom nem biztosíték a jövöre nézve es egy KIS esküvö után is lehet valaki sok évig boldog.


3. Ha a rokonság bulit akar, akkor csináljanak, de nektek nem kell ott lenni.


4. A helyetekben nem vitatkoznék, hanem egyszerüen a völegénnyel ehyütt elinteznék egy kéttanus esküvöt és utána mennék vele, amerre nekünk tetszik.


5. Megbántva nem kell magad érezni, nekik jogukban áll a vélemßenyüket elmondani, de neked meg ugyanígy jogodban áll a saját esküvödet úgy rendezni , ahogy neked tetszik.

2015. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

2

Legalább nyertél? :)

2015. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen igazad van,semmiképpen!!! ne hagyd magad,ez kizárólag a ti napotok,úgy kell mindennek lennie,ahogy ti akarjátok.Ha valakine k nem tetszik,hát nem mennek."Ők bulizni akarnak"-hát az eszem megáll.Ilyen önző "családot".Ők a sátánok.
2015. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Elnézést a rengeteg helyesírási hibáért, de felforrt az agyvizem.

Nem lesz semmiképp sem lagzim. Ha valakinek nem tetszik, akkor majd nem jön el. A tesóm támogat, tehát tanúm lesz mindenképp :)))

2015. dec. 7. 16:01
 8/27 anonim ***** válasza:
35%
Bár tényleg az a legfontosabb, hogy Ti legyetek boldogok a lagziban, azért tényleg illene a rokonságra is gondolni. Azért apád, anyád csak tartja a kapcsolatot a szüleivel, testvéreivel, Te az unokatesóiddal, őket minimum illene meghívni. Nagyapám tutira nagyon kiakadt volna, ha valamelyik unokája nem hívja meg a lagzijára.
2015. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
65%

ne hagyd magad ,lélekben veled vagyunk

nincs is utálatosabb képmutatóbb dolog mikor a sok részeg ott álszereti egymást és arra az igénytelen zenére ugrálnak

2015. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#8 én meghívok minden közelebbi rokont (nagyszülők, szülők, unokatesók) a vacsorára, de nem lesz lagzi, ergo oda nem is tudom meghívni őket.

De most eldöntöttem szerintem: lesz vacsora, akinek ez megfelel, eljön, akinek nem, az otthon duzzoghat.

Én sem rinyáltam az unokatestvérem esküvőjekor, hogy én márpedig nem akarok hangos zenét és részeg idegeneket..

2015. dec. 7. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!