Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő vagy apasági nyilatkozat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő vagy apasági nyilatkozat?

Figyelt kérdés
A párommal gyereket várunk, ami nem volt betervezve. Mindketten még a szüleinknél élünk, és az anyagiak miatt nem tudunk összeköltözni. Jelenlegi felállás szerint a pici a páromékhoz fog költözni, ahova én már nem férnék be. Nálunk is elég szűkös lenne a hely hármunknak, de a párom és az anyám közötti kapcsolat miatt az eleve kizárt. A gyereket mindenképpen szeretném a nevemre venni, de ehhez vagy esküvő, vagy apasági nyilatkozat kell. Az esküvő nekem így nagyon furán mutatna, hogy ünnepelünk, de ugyanakkor a szerelmes pár külön helyre megy majd haza utána. Az apasági nyilatkozat pedig úgy hangzik, mintha felcsináltam volna valakit egy egyéjszakás kaland során, és most köteleznek az elismerésére... Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

2016. júl. 31. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%
esküvő
2016. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan ilyen körülmények között akarjátok megtartani a gyereket? Jól meggondoltátok ezt?


Szerintem csak a gyerek miatt ne vedd el! Az összeköltözésen munkálkodj, ne házasságon. Ahhoz több kell, mint hogy útban van a gyerek. Nem írsz semmit arról mik voltak a közös terveitek ha voltak egyáltalán, mennyire stabil, mennyire komoly a kapcsolatotok, mióta vagytok együtt, szeretitek -e egymást eléggé ahhoz, hogy összeházasodjatok, és hogy egy életre összekössön titeket egy gyerek stb stb. Hatalmas felelősség!


Én a helyedben nagyon meggondolnám. Az abortusz nyilván rossz dolog, de még rosszabb amikor a gyerek fázik és éhezik /szenved, éhen hal mert nincs miből kaját venni, nincs miből kifizetni télen a fűtésszámlát /nincs hol lakni stb. Vagy mennétek adományért kuncsorogni valamelyik tv csatornához?


Tényleg a semmire akarjátok vállalni?


Én megmondom őszintén, nem tartanám meg a gyereket ilyen helyzetben. Egyszerűen nincs mire!

2016. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Apasagi- utana , amikor megtehetitek osszekoltoztok, es lagzi egy szolid csaladi korben.:)
2016. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi az apaságit választottuk, de utólag visszatekintve az esküvő két tanúval kisebb macera.
2016. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%

10-es leírta, elmondom mi 98 nettóból éltünk anyámmal ketten plusz macska, kutya(akinek röhejes számlái vannak allergia és egyebek miatt), másfél szobás lakásban, Budapest belvárosától 15 egész percre. Nem fürödtünk aranyban de kihozható(amúgy 50 plusz rezsi volt). Amikor elkezdtem részmunkaidőben dolgozni az a 40 már elég volt arra, hogy tényleg ne kelljen sosem izgulni, és picit félretenni is tudtunk, vagy nem volt sakkozás ha valamit meg akartunk venni.

200 pénz, mellé gyes és csp bőven elég ha nem a város kellős közepén akarsz lakni 3 szobában.

2016. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!