Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok ajánlani Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani Budapesten olyan éttermet ahol megfizetheto aron tarthatnank a lagzinkat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 06:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy esküvői lagzihoz illő-e, de a Trófeával lehet tenni egy próbát.
2016. aug. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a tanacsot! Igen igen tudom , hogy ott lehet, de valahogy "nemjonbe" :(

Igazabol ha mar 10.000 ft / fo , etel ital az mar szupi lenne. Azt mar felve merem irni,hogy teremberlet nincs..... :)

2016. aug. 12. 06:45
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Azt hiszem, itt olvastam, hogy valakinek tortával, kajával, teremdíszítéssel együtt valami 100 főre (de erre nem mernék megesküdni, de mindenesetre az tuti, hogy nem 20-an voltak) a Zila kávéházban olyan 6-700e körül jöttek ki. A Zila pedig, attól eltekintve, hogy ocsmány a környék és Isten háta mögött van még két lépéssel, nagyon szép hely és kellemes, a sütijeik is finomak, szóval gondolom a menyatorta is az volt, az éttermüket még nem próbáltam, de az is kellemes lehet. És valóban szép belülről is.


Egyébként szerintem utána kell kérdezni, ha nem a Rakparton akarod, vagy valami nagyonmenő, nagyonforgalmas étteremben, akkor szerintem a 10e/fő kajaár reális a legtöbb helyen.


Meg amúgy mi hajón tartjuk, a menünél többféle lehetőség közül választhatunk, és olyan 10e/fő körül mozognak az árak, van, ami kevesebb, van, ami több, de nem jelentősen (a legdrágább menüsor 12e/fő). A kaján kívül járulékos költségek meg mindenütt vannak, korlátlan italfogyasztás, székszoknya, mittudomén, amiket még /fő számolnak el, nálunk ezekkel együtt kb 16e/főre jön ki, de ezzel az italozás, a díszítés nagy részét letudtuk, és persze, benne van a kaja is. És egy gyönyörű hajón lesz, kilátással a Várra és a Lánchídra. És nincs terembérlés.


Egyébként utána kell érdeklődni, meglátsz valami helyet, ne félj bemenni, azért azokat leszámítva, amikről messziről gondolnád, hogy milyen drága, a legtöbb helyen barátságosak (barátságosabbak) az árak.

2016. aug. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a 10/fő étel+ ital szerintem a trófeban reális... És vannak olyan éttermeik, ahol van elszeparálható rész. Igaz a maradás nem korlátlan, ha jól emlékszem csak éjfélig lehet. De ha meg normál időset akarjátok akkor kijön normál esti árból is ami mostanában 6-7ezer
2016. aug. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem rosszból de ki nyomatja itt egyfolytában a trófeát? Én igaz kettőben voltam csak de egyik sem volt olyan ahol lagzit tartottam volna. Hogyan? Nincs is akkora hely.Bar a kérdező nem írta hány fős lenne.
2016. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a Zilára. Minimális dekor kell, annyira szép a hely, isteni a kaja, a süti, a tortát is megcsinálják.

Két éve mindennel együtt fizettünk 50 főre 680e FT-ot.

Ez így soknak hangzik, de volt benne:

étel, éjféli étel, korlátlan sör-bor-pezsgő-üdítő-kávé, fogyasztás alapján a rövidital, aprósütik az asztalokra, torta, süticsomag a vendégeknek.

Ezenkívül benne volt az abrosz, asztalközép, szalvéta, fényfüggöny a főasztal mögé, menükártyák, és éjfél utántól kell terembért fizetni, az is benne volt.

2016. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tíz alatt Pest mellett sincsen

mostanában voltunk egy csomó helyen, olyan 12-13 de inkább 15 per fő, és ez ált. rövidital nélkül értendő

2016. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gellért Hotelt érdemes bepróbálni, nagyon jó áraik vannak ahhoz képest, hogy milyen színvonalat képviselnek. Nagyon tetszett amikor ott fotóztam egy esküvőt. :)
2016. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kakukk étterem Újpesten, de max 40 fővel.
2016. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!