Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tarthatnánk szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tarthatnánk szünetet ha már együtt lakunk?

Figyelt kérdés
Szükségem van szünetre a kapcsolatban, de nem tudom ezt hogy lehet megoldani mikor együtt lakunk? Sehogy?
2014. aug. 11. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mér van szükséged szünetre?
2014. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elzárod a kamrába.
2014. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sehogy...ha szünetre van szükséged,akkor nem ő életed szerelme.
2014. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De, azt pontosan tudom hogy ő kell nekem, különben nem kínlódnék ennyit vele, hogy működjön a kapcsolatunk, hanem simán csak otthagynám mint az előzőket...


A gondom annyi, hogy a párom elég gyerekesen viselkedik, és hiába mondom neki, nem javul a helyzet. Például ha nem mondom neki hogy jöjjön már le enni, akkor nem eszik. Ha nem mondom hogy öltözzön át akkor 1 hétig is ugyanabba a ruhában jár. Semmire nem képes egyedül. Döntéseket csak én hozok, mindig az van amit én mondok, úgy érzem mintha a főnöke lennék, nem a párja. Megbeszélni próbáltam ezeket vele, de annak nincs eredménye. Szeretném ha változtatna és ehhez kéne a szünet, hogy nélkülem boldoguljon kicsit, és gondolkodjon el a dolgokon.

2014. aug. 11. 18:09
 5/8 anonim válasza:
Ha nagyon muszáj, elutazhatnál egy-két hétre, például egy távoli rokonhoz. De ahogy előttem is írták, ha szünetet akarsz, az nem jó jel. Inkább beszéljétek meg nyíltan, ha gondok vannak, mert a bajok a szünet után is megmaradnak, és előbb-utóbb előjönnek. Legfeljebb így tovább húzod a dolgokat, ha úgymond erőt gyűjtesz. De változtatni leginkább együtt tudtok, ha mind a kettőtöknek van annyira fontos a másik.
2014. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Most láttam, amit legutóbb írtál. Az az igazság, hogy ha változnak is az emberek, az egy lassú folyamat. A legrosszabb, hogy ő valószínűleg nincs tisztában vele, hogy akkora probléma, ha így viselkedik. Lehet nevelgetni, de akkor ahhoz birkatürelem kell, és iszonyatos kitartás. És akkor sem biztos a siker. Szerintem mérlegeld, hogy ér-e neked annyit, hogy foglalkozz vele, belevéve az eshetőséget, hogy talán ilyen marad. Meg tudnád-e szokni bizonyos mértékig?
2014. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tartós tejet ne vegyetek közösen.
2014. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit off: szerintem ha már szünet kell egy kapcsolatban, annak vége, tehát teljesen felesleges szünetelni...szakítani kellene. De a te dolgod.


On: ha nincs lehetőséged elköltözni, vagy a párodat elköltöztetni, akkor aludj külön szobában, és csak úgy bánj vele, mint egy lakótárssal. Pl ne csókkal köszönjetek egymásnak stb...

2014. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!