Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Olyan rossz érzésem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz érzésem van emiatt. Baromság?

Figyelt kérdés

A párommal nemrég lettünk jegyesek és a napokban beszélgettünk az esküvőről, amikor is rádöbbentünk, hogy alig van ember, akit meg tudunk majd hívni. Emiatt picit rossz érzés fogott el. Nem azért, mert 150 fős óriási lagzit szeretnénk, csak mindkettőnk családja teljesen széthullott még gyerek és tinikorunkban. Soha nincs nálunk olyan, hogy családdal összeülni karácsonykor vagy csak ugy menni látogatóba. :( Szüleink elváltak, párom szülei és azok testvérei(anyai es apai részről is. Komolyan ki hallott már ilyet, hogy egyik részről sincs normalis család, komolyan vicces) utálják egymást, kapcsolatot sem tartják... Sorolhatnám sokáig. Szóval ahogy atfuttattam, lenne vagy 15-20 ember, akit meg tudunk hivni összesen! És kicsit nyomaszt ez, mert egy ilyen napon sem lehetünk olyan családi körben, amilyen jo lenne vagy másoknál latunk...

De hat nem tudunk mit tenni. Ti mit gondoltok?Felesleges ezen agyalnom nem?:/


2016. aug. 13. 08:54
 1/9 A kérdező kommentje:
28L egyébként.
2016. aug. 13. 08:55
 2/9 anonim ***** válasza:

Hívjatok sok barátot, az ki foga egyensúlyozni a dolgot. :) Eleve javítanak majd a hangulaton, jobb bulit csinálnak, mint az idősödő rokonok. Lehetnek távolabbi barátok is, elhívhatjátok a legközelebbi munkatársakat. :)

Egyébként sok boldogságot!

2016. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne agyalj ezen.Életed egyik legszebb napja vár rád, próbáld élvezni azokkal, akiket megtudtok hívni.Egy kevesebb fővel történő esküvő meghittebb tud lenni, mint ahol 500-n vannak.Így az esélye is kevesebb, hogy valaki nem odaillően viselkedik majd.
2016. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor ez egy jó alkalom is lehetne arra, hogy összehozzátok a családot. Ha mégsem, akkor pedig barátokat tudtok hívni többet akár...


Családi viszály nálunk is volt rengeteg, de valahogy túl léptünk róla, és esküvőn mindenki tudott együtt normálisan viselkedni....Ha a ti családjaitoknál ez kizárt,akkor marad a kis lagzi,amin több barát van,mint rokon.

2016. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Arról nem ti tehettek, hogy a családi kapcsolatok így alakultak. Nalunk sincs klasszikus család, összeülős ünnepek, stb. Kb ugyanazon okok miatt, mint nálatok.

Néha eszembe jut, hogy milyen jó lenne, de elfogadtam és kész.

Szerintem engedd el ezt a dolgot, hívjatok meg barátokat és a családnak azt a részét, akiket jónak gondoltok. Inkább legyen kevesebb emberrel igazán jó hangulat, mint feszültség nagyobb vendégsereggel.

2016. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legalább olcsóbb lesz a dolog. Az se jó ha meg kell hívni 100 embert illendőségből.
2016. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sincsen csaádunk úgymond. Én anyámmal nem vagyok jóban neki csak az anyuja és 2 tesója él már. Így 2 tanú esküvőnk lesz. hidd el ha iyet tartaátok se jönnnétek ki olcsón.
2016. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet.Akiktől nagyon tartanánk őket nem hívjuk meg családból.Azt a kis időt meg kibírjuk.
2016. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 22-en voltunk összesen, minket meg a fotóst is beleszámítva. Családias volt, de mégis ünnepi, ugyanúgy voltak dolgok, amiket szerettünk volna, pl. nyitótánc, mint ha dupla ennyien lettünk volna, és jól éreztük magunkat.

Nem az a fontos, hogy minél többen vegyenek körül, hanem hogy akik ott vannak, azok együtt örüljenek veletek, és mindenki jól érezze magát.

2016. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!