Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lesz még valakinek idén az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még valakinek idén az esküvője? Hol, mikor, hány fős? Hogy álltok a szervezéssel?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 7 hét múlva lesz, 35-40 fővel. Helyszín, anyakönyvvezető, lelkész, meghívó, fotós, DJ megvan, a ruha már megvolt, de elbizonytalanodtam, jövő héten próbálok másikakat. Dekorost-virágost már választottunk, nemsokára egyeztetünk személyesen, körmös, sminkes - náluk van időpontom próbára, fodrászt egyelőre még keresek. Sütiket, pogácsákat, tortát, köszönőajándékot, vendégkönyvet jövő héten rendelünk. A menüt elég esküvő előtt pár héttel leadni. Lehet, hogy szűkös lesz az idő, de csak másfél hónapja álltunk neki, ráadásul külföldön is élünk és innen szervezzük, szóval annyira nem állunk rosszul :D
2016. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ti hogy álltok, kedves kérdező?
2016. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bar Nekunk csak jovore lesz, es osszesen 5-6 honap all majd a rendelkezesunkre a tervezesre. Fogalmam sincs, hogyan fogjuk veghez vinni. Mi is kulfoldon elunk, a parom kulfoldi, es ez megbonyolitja az egesz procedurat a papirokkal, forditasokkal, ervenyessegukkel. kb 40-45 fot tervezunk, Budapesten. Aztan majd hogy melyik hely lesz az, amit meg nem foglaltak le... meglatjuk. Mar most ideges vagyok, hogy hogy fogjuk tudni levezenyelni a dolgokat. Kedves 1#-es, a Te volegenyed magyar, vagy kulfoldi?
2016. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kerek 1 hónapom és egy napom van hátra. És úgy érzem sose lesz minden meg. Mindig jön valami amire még nem gondoltam. 90-100-an leszünk. A dekor egyes elemeit csinálgatom, minden más majdnem megvan.
2016. aug. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk lesz szept 3.-an 😊 minden szolgaltato mar reg lefoglalva,ruham is. Multheten voltam vegleges ruhaproban. A menya cipomet tegnap dobtam ki,nem vettem eszre hogy az egyik pici disz halalfej rajta,szoval surgosen masik cipo kell.

Jegyesoktatas is megvolt. Holnap megyunk az italokat megrendelni.

2016. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!